Sony Vegas Manager !
Witam potrzebuję waszej pomocy ponieważ postanowiłem pobrać sobie Sony Vegas 7.0 i gdy ładuje mi się program pod koniec wyskakuje mi błąd i nie wiem co z tym zrobić. Oto jego treść:
An error occurrem with the Media Manager. This feature will be unavailable. Media Menager initialization failed. i tam wybór ok albo Detailes>>

Proszę szybko o waszą pomoc.
Odpowiedz
Kliknij OK. A pozatym na co ci taka stara wersja?
Odpowiedz
Gdy klikam ok program się nie włancza wyskakuje An error occurrem starting Vegas Error 0x80070002 ( message missing) i znów wybór ok albo Detailes>>. A gdy klikam Detailes po raz kolejny pisze Media Menager initialization failed. proszę o kolejne rady ;]
Odpowiedz
Daruj sobie ten Media Manager i nie instaluj tego gówna. In pakuje dodatkowo na komputer MSSQLa i muli, ogólnie więcej problemu niż pożytku. Czasem trzeba biblioteki (runtime) od C++ doinstalować. I przyłączam się do pytania - po cholerę Ci wersja 7?
Odpowiedz
No dobra niech już nie będzie tego managera niech zostanie jak jest tylko mi się Sony Vegas nie odpala przez to bo wyskakuje ten błąd z Managerem. Zainstalowałem 7 bo kolega na niej mnie będzie uczył :P. Proszę o pomoc !!!!
Odpowiedz
Różnice między 7 a 9 są małe w interfejsie, więc może Cię uczyć na 9. Chyba że jako specjalista wie lepiej.
Odpowiedz
Pominmy to. Czy może ktoś mi pomóc z tym błędem.
Odpowiedz
Tak, tylko zainstaluj najnowszą wersję to możemy pogadać.
Odpowiedz
no ok tylko do & miałem kod aktywujący itp a do 9 nie mam bo na forum jest tylko co pobrać.
Odpowiedz
Jasne, że można tylko pobrać i potestować, ponieważ nie popieramy piractwa.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości