Close
Odpowiedz
Tragicznie zmontowane, bez wyrazu, autor nie miał nic do pokazania ani przekazania. Jedyny przekaz - "o zrobiłem sobie fisheye z judasza". Spróbuj jeszcze raz.
Odpowiedz
Ale ten fisheye jest przecież kupiony, jeżeli to jest użyty ten, o którym ja wiem. A przekaz pewnie jest ukryty, osoby z poza środowiska parkour mogą mieć problem z odczytaniem go. Mi się film podobał jak zawsze. Fajne sposoby na nagranie różnych akcji, kreatywność w skakaniu - norma.
Odpowiedz
Mi się całkowicie kadry nie podobają :/ Poczytaj np. o złotym podziale i jak to się ma do zastosowań przy robieniu zdjęć. Naprawdę całkowicie inaczej wtedy odbiera się dane ujęcie ;) I jeszcze jedno co mi się nie podobało to to jak operowałeś tą kamerą, np. gość skacze z drzewa, owszem kamera podąża za nim, ale jak spadł na ziemię już nie pokazałeś, było widać tylko głowę, takie coś gryzie w oczy ;p Jeszcze trochę popracuj.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
A filmy samrujaskie są czytelne tylko dla samurajów, a kryminały tylko dla policjantów i złodziei. Z przekazem oczywiście żartowałem - wychodzę z założenia, że to forum poświęcone zasadniczo filmom a nie parkourowi więc skupiamy się na filmie a nie czy koleś dobrze, czy źle skacze. Przecież tego nie oceniam. Film jest słabiutki, a jeśli to jest na prawdę kupny fisheye a nie judasz czy inna soczewka przylepiony na taśmę klejącą, to ja bym żądał zwrotu pieniędzy...
Odpowiedz
Ja także wychodzę z takiego założenia, co do reszty dzięki za rady. Co do operowania kamerą pomagała mi osoba, która nigdy w życiu nie miała z tym styczności (chciała się sprawdzić). Ja i tak jestem z niej dumny, że wyszło jak wyszło :) pozdrawiam
Odpowiedz
jakiś TARZAN
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości