[Problem] Download
Witam, jestem nowym użytkownikiem programu SV Pro 9.0 i mam dwa następujące problemy:
Po pierwsze, nie mogę wstawic tekstu do filmiku bo pokazuje mi się jakiś błąd. Czy może byc to spowodowane tym, iż nie ściągałem żadnych napisów do SV?
Drugi problem polega na tym, że nie wiem skąd ściąganąc rózne efekty (przejścia itd.), może mógłby ktoś podesłac linka do jakieś dobrej strony?

Z góry dziękuję za pomoc,
Pozdrawiam Versus
Że co? Instalowałeś vegasa 9pro i nie masz efektów etc. To się źle kończy. A poza tym jaki błąd.
Mam efekty, ale mam ich mało. Mam z 5 zakładek i w każdej są po 3 efekty, albo po prostu nie wiem gdzie one są
I dalej nie odpowiedziałeś na moje pytanie.
Ja też się wypowiem. Mój kolega (tak ten o którym już wcześniej pisałem) ściągnął se właśnie paczkę z jakiegoś torrenta z crackiem.I wyszło na to, że miał ten sam problem co ty. Powiedziałem mu że jak koniecznie musi piracić to niech ściągnie sobie triala ze strony SONY. Teraz mu już działa, zcrackował sobie tego Triala i wszystko śmiga. Później komp mu powoli łaził, powiedziałem mu żeby sobie przeskanował ten stary plik z Vegasem. Avira AntiVir znalazła w nim 5 wirusów w tym 1 trojana. DLATEGO NIE POLECAM PIRACTWA BO TO SIĘ ŹLE KOŃCZY.
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości