problem z aktywacją
Gdy zainstalowałem sony vegas pro 9 wyskoczyło okienko by aktywować to zrobiłem co trzeba i wkleiłem ten kod co się na końcu wkleja i wciąż pisze, że jest niepoprawny. Co zrobić?
mogę jeszcze dopowiedzieć, że gdy chcę wysłać kod to wyskakuje takie coś:

The server was unable to complete the registration as requested. [-32]
Odpowiedz
Zgłoś ten problem do Sony. Może ten klucz już jest w użyciu?
Odpowiedz
Kupiłeś oprogramowanie, czy próbujesz kluczem z jakiś for warezowych go aktywować? Bo coś mi się wierzyć nie chce, że mając oryginalnego keya wyskakuje Ci taki błąd.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Dokładnie tak jak wyżej pisze tomislater, dziwisz się, że nie działa ci ściągnięty program w którym 10000 osób chce wpisać ten sam kod? Jeśli masz oryginalny serial to zwracam honor i odsyłam na LINK napisz mail na odpowiedni adres powinni pomóc, jeśli mają polską infolinie to polecam telefon szybciej załatwisz sprawę.
Odpowiedz
Może być jeszcze tak, że kopiując serial "łapiesz" jeszcze jakieś śmieci - jakąś spację, kod sterujący itp. "biały" znak. Wpisz go ręcznie. Może tez być tak, że próbujesz wpisać kod z maszyny 1 do maszyny 2 - a w Vegasie program jest "przywiązany" do maszyny.
No albo masz coś posrane w Windowsie.
Odpowiedz
Jeśli przepisujesz z biletu rejestracyjnego zamieszczonego w pudełku, to przyjrzyj się, czy przypadkiem nie pomyliłeś liertki "o" z zerem, lirerki "l" z jedynką - jak to sprawdzisz i nadal są problemy - dzwoń na infolinię SONY.

Jeśli jednak klucz jest OK, to sądząc po komunikacie i wypowiedziach na innych forach, wygląda na to iż serwer SONY odrzucił klucz - jeśli kupiłeś program z drugiej ręki (allegro), będzie czekała Ciebie batalia zgłoszenia podejrzenia piractwa, nie wiem, czy Sony robi jak to jest w Microsoft - po zaprezentowaniu dowodu zakupu (faktura, paragon, czy aukcja) przesyła nowy klucz i dobiera się do sprzedawcy felernego produktu.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Sony radzi też w tych wypadkach wyłączyć antywirusa i inne programy które mogą mieć wpływ na przepływ danych do/z Internetu.
Odpowiedz