Problez z wklejeniem filmu.
Siema.
Jestem amatorem co to tego programu, więc mam nadzieje, że wy mi pomożecie.:)
Chodzi mi oto, że pobrałem filmik z YouTube.com o formacie .flv i nie mogę go wkleić do Vegasa :/ Wyskakuje mi błąd :

Warning: An error occurred while opening one or more files.
The file is an unsupported format.

Z góry dzięki.
Odpowiedz
Nie wiem, mam się śmiać czy płakać. Czytasz w ogóle opisy błędów? Zamykam. Jak sobie nie potrafisz poradzić z takim problemem to opuść to forum.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
The file is an unsupported format. - domyślasz się co to może znaczyć? XD
Odpowiedz
wiem co to znaczy
-Plik jest w nieobsługiwanym formacie-
ale niewiem na jaki zmienic :| probowalem na kilka np.avi,rmvb... one nie dzialaja macie jakies pomysly ?
Odpowiedz
hmmm... Nie działają? A czym konwertowałeś? W ogóle konwertowałeś. Bo mój stary kolega myślał że tylko w zmień nazwę się końcówkę zmienia. Przeczytaj sobie to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie. http://sonyvegas.info/Temat-Nie-widzisz-...eczytaj-to
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
też tak myślałem :/
ale nawet jak przekonwertowałem to też nie działa :/
prosze pomożcie :)
Odpowiedz
Jak mamy pomóc, skoro nie podajesz żadnej konkretnej informacji? Jak konwertujesz? Do jakiego formatu? Jakim programem? W ogóle to robisz?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Zeluu, znajdź program "FLV2AVI" (lub podobny), przekonwertuj w nim plik FLV na AVI z wykorzystaniem kodeka XVid. Pobaw się ustawieniami kodeka, aby nie stracić zbyt dużo na jakości. A zacznij od odwiedzin strony "www.google.com", jest tam wiele ciekawych rzeczy, które powinieneś przeczytać.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości