Informatyka , 6 klasa , INTRO
Potrzebuje na środę naprawdę bardzo dobre intro. Jakich pluginów do tego użyć? Jaką muzykę? Ile takie intro powinno trwać? Czy użyć 3D?
Proszę o odpowiedź. Mam na razie zrobione około 16 projektów. Ale przydałoby się mieć taki jeden najlepszy. Tak jak w temacie :
1. Potrzebne mi to na informatykę ( zabieram laptopa do szkoły)
2. Jestem w 6 klasie podstawówki.
3. Intro musi być naprawdę dobre!
Mój nauczyciel nie oczekuje ode mnie avatara ale wie że stać mnie na naprawdę dużo.
Odpowiedz
Jeśli stać Cię na dużo to dasz sobie radę, tutaj nie chodzi o to abyśmy zrobili to za Ciebie, bo gdy się zapyta nie będziesz miał pojęcia jak to zrobić.
Odpowiedz
Dokładnie, dlatego nie napisałem żebyście zrobili to za mnie tylko jak według was powinno wyglądać ładne intro. ( może nie napisałem tego wprost )
Odpowiedz
Cytat:jak według was powinno wyglądać ładne intro
Musi być takie, aby zachwycało, wzbudzało w nas emocje oraz na tyle fikuśne, abyśmy kilka razy cofali się na początek filmu, aby obejrzeć intro :) To od Ciebie zależy czy będzie ładne czy nie.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Wymyśliłem coś takiego że zaczyna się na century fox , nagle słychać takie zacięcie płyty , czy nie wiem jak to nazwać , takie miksowanie i wchodzi moje intro ;) Gdzieś miałem ejay dance 4 i hip hop 3 tez ejay'a , ale nie mam płyty od tego pierwszego :) Może jakąś muzykę już sobie do filmu sam mogę zrobić :P

PS. myślałem o wprowadzeniu czegoś takiego jak z reklamy netii ( Są dwie takie same osoby) Mógłbym zrobić nawet to samo co w tej reklamie tylko musiałbym mieć duży green screen którego nie posiadam :|

Coś w stylu co opisałem wyżej. Można coś do tego dodać?
Muzykę sam zrobiłem
Odpowiedz
Mam jeszcze jedno pytanie , czy można zrobić inne menu DVD (start , sceny) niż w Windows DVD Maker , w Sony Vegas? Jeśli nie , to w jakim innym programie można to zrobić.
Odpowiedz
Bardzo fajnie to zrobiłeś, pomysł przedni. DVD architect obczaj.
Odpowiedz
Ale to było dobre;) (mimo że nie urwał) Jako że zajmuję się trochę muzyką i dźwiękami mam dwie uwagi:
1. Wyrównaj głośność muzyki i efektów, teraz za bardzo odstają od siebie.
2. Jeśli intro poprzedza materiał tematycznie zbliżony do HH to ok, w przeciwnym wypadku wybrałbym coś bardziej stonowanego.
Odpowiedz
(03-30-2010, 21:29)ender77 napisał(a):  Ale to było dobre;) (mimo że nie urwał) Jako że zajmuję się trochę muzyką i dźwiękami mam dwie uwagi:
1. Wyrównaj głośność muzyki i efektów, teraz za bardzo odstają od siebie.

Jak to zrobić? // Co myślicie o Sound Forge?
Odpowiedz
Minęła środa , nie miałem internetu itd. Ale do rzeczy.
Poszedłem do szkoły pokazałem kilka projektów , chciałem udowodnić że sam to zrobiłem lecz nauczycielowi wystarczyły projekty. Dostałem 6. Mój nauczyciel powiedział że powinienem dalej robić efekty i kleić filmy , może w przyszłości będę mógł na tym zarobić ;] Cała moja klasa była pod wrażeniem :) Teraz muszę nagrać płytę albo coś :P Pokazać panu nowe intra albo efekty :P Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości