Runtime Error
Witam,
Mam problem z moim sony vegasem 8. Wczoraj program mi działał bez zarzutów a dzisiaj wyskakuje mi taki błąd:( :
[Obrazek: 1.jpg]

Proszę o pomoc !!
Odpowiedz
Miałeś zaznaczone, aby otwierał ostatnio używany projekt? Zmień nazwę tego projektu to będziesz wiedział czy to wina Vegasa, czy coś w projekcie nie tak było.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Zmienilem nazwe ostatniego projektu i dalej to samo :/
i mialem zaznaczone żeby otwierał ostatnio używany projekt.
Odpowiedz
Miałeś wcześniej wersję 7.0? Próbowałeś już reinstalować program? Być może masz za mało pamięci wirtualnej.

PPM na Mój komputer -> Właściwości. Zakładka Zaawansowane. Wydajność, kliknij na Ustawienia. Zakładka Zaawansowane. Klikasz w guzik Zmień. I ustaw sobie 1.5 w stosunku do Twojego ramu. Jeżeli masz 2GB to niech będzie coś około 3GB, powiedzmy 3069MB. Musisz zaznaczyć Rozmiar niestandardowy. Przy początkowym oraz maksymalnym podajesz te same wartości.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Zawsze możesz spróbować reinstalacji. Dziwne, że na microsoftowskim faq'u jest tylko to: http://support.microsoft.com/kb/316512/pl
Odpowiedz
nigdy nie mialem wersji 7.0. Reinstala jeszcze nie robilem bo płyty nie moge znaleść. Zwiększenie pamięci wirtualnej nic nie dało... Żadnych plików nie usuwalem teoretycznie mam wszystko ok... tylko ten błąd -.-
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości