Twain32 - wiecznie szukane rozwiązanie
witam. dzisiaj bawiłem się w systemie wyłączając wszystkie usługi
systemu XP... następnie odpalam Vegasa i widzę... Twain_32 missed

więc wywnioskowałem że to przez to że wyłączyłem jakąś usługę która odpowiada za to... po paru minutach szukania znalazłem usługę która kiedy jest wyłączona powoduje właśnie ten błąd !!!

WIA (Windows Image Acquisition) <---- tę usługę należy włączyć i można cieszyć się Vegasem... i nie należy słuchać rad tych, że wgrywajcie se patchy, albo ten brakujący dll pobrać, bo to bzdura mi to nigdy nie pomogło i dopóki nie odkryłem tej metody to zawsze musiałem robić formata !!

@Edit
jednak już ktoś to odkrył xDD,,, ale można przekleić ten temat... żeby ludzie wiedzieli jak z tym walczyć na przyszłość : ]
o to moja sygna zrobiona Sony Vegasem :D
[Obrazek: 2ex97vn.jpg]
Odpowiedz
Super, ale już ktoś kiedyś miał ten sam problem: http://sonyvegas.info/Temat-TWAIN-32-dll..._32+missed

Cytat:jako autor tej metody w 100% zabraniam rozpowszechniania jej gdzie kolwiek bez wcześniejszego poinformowania mnie
Rozbawiłeś mnie ;D
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
może ktoś już takie coś odkrył, ale sam na to wpadłem bez wcześniejszej wiedzy że tak też się da : ]
o to moja sygna zrobiona Sony Vegasem :D
[Obrazek: 2ex97vn.jpg]
Odpowiedz
Wiem, że to duży odkop ale mam sprawę.
Otóż wyskakiwał mi ten bug, wszedłem na tą stronkę i znalazłem odpowiedź jak to naprawić.
Próbowałem włączyć usługę WIA. Ale się nie da.
Wyskakuje błąd (nie pamiętam numerka).
Próbowałem w msconfig zaznaczyć tryb normalnego uruchamiania system i nic nie pomogło.

Jak włączyć tą usługę.

Mój system
Win 7 starter

Odpowiedz
Spróbuj przez tryb awaryjny (podczas włączania komputera klikaj F8. I tak spróbuj. Masz jakieś programy przyśpieszające pracę systemu?
Odpowiedz
Mam gamebooster, ccleaner i najnowszy tune up utilliets (chyba tak to sie pisze)
Odpowiedz
To pewnie jeden z nich będzie 'zabijał' tą usługę. Zobacz w opcjach programów.
Odpowiedz
Nic nie pomaga, ani włączenie usługi w trybie awaryjnym, ani cofnięciem optymalizacji przez powyższe program, a numer błędu to 1068 o ile się nie mylę.
Odpowiedz
A spróbuj tak: wpisz w pasku wyszukiwania (w menu start): services.msc przejdź do WIA, klikając prawym przyciskiem myszy wybierz 'właściwości' i tam zmień sposób uruchamiania (czy jakoś tak) na automatyczny.
Odpowiedz
A co jest napisane przy usłudze w serwisach? jest w ogóle widoczna? Jak ma stan, uruchomiona, zatrzymana, start automatyczny, manualny?
Windows masz zupdatowanego? Jest zarejestrowany ten dll w systemie?
Spróbuj Regsvr32 “C:\Windows\TWAIN_32.dll”
Może ogólnie masz burdel w systemie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości