Problem z Dzwiękiem w formacie - Blu-ray
Witam szanownych forumowiczów mam do was pytanie związane z kodowaniem filmu do formatu Blu-ray w Sony Vegas 9 Pro ,konwertowałem ostatnio film do formatu Blu-Ray nagrany kamerą HD i za każdym razem po konwersji filmu dźwięk nie dosyć że był zapisywany osobno w dość dziwnym formacie to po otwarciu pliku filmowego nie był odtwarzany z filmem wgrywałem rożnego rodzaju kodeki i nic ? nie wiem czy to jest normalne czy coś robię nie tak , jeżeli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał to proszę o poradę , jak ustawić zęby plik filmowy w formacie Blu-ray 1920 X 1080 po odpaleniu miał również dźwięk?
Co wybierasz w opcjach renderingu? Pokaż jakieś screeny czy cokolwiek co mogło by nam pomóc.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odkopuje ponieważ mam podobny problem.

[Obrazek: 99913355.th.jpg]
[Obrazek: 87169556.th.jpg]
[Obrazek: 62156827.th.jpg]
[Obrazek: 99993904.th.jpg]

Ustawienia powyżej. Renderują się 2 pliki, filmik.m2v i filmik.mpa

w mpa sam dźwięk a w m2v sam obraz. Miałem to samo używając AAE ale po użyciu media splitera/muxera robił mi się jeden piękny pliczek, natomiast gdy chce zmuxować te 2 pliczki, albo muxowanie trwa w nieskończoność ( normalnie trwa paręnaście sekund), albo dostaje komunikat o błędzie, albo zmuxowany plika zawiera tylko i wyłączne AUDIO. dodatkowo po wyrenedowaniu , BEST PLAYER pokazuje, że wyrenderowany filmik ma 4 sekundy mimo że odtwarza 20.

Specyfikacja komputera chyba nie ma nic do rzeczy? Mam win 7 ultimate i sony vegas pro 8.0
Mam ten sam problem ,gdy chcę zrobić blu ray po renderowaniu mam dwa osobne pliki jeden video jeden audio czy ktoś wie dlaczego sie tak dzieje ?
Nie rozumiem was trochę :/ Renderują się dwa pliki bo tak to ma działać, potem wrzucacie do DVD Architect i wypalacie płytkę.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
bo może niedokładnie czytasz. cel jest jasny - zrobić z tego 1 pliczek do odtwarzania na komputerze dźwięku i obrazu na raz. Polecam program http://www.instalki.pl/programy/download...PGEnc.html

bardzo proste, klikamy file, mpeg tools, simple multiplex, wrzucamy dźwięk i obraz i tworzy nam się 1 pliczek zawierający już wszystko.
Dzięki za pomoc rzeczywiście programik poradził sobie bez problemu wszycho ok