Ankieta: Czy masz już konto na Lockerz?
TAK
NIE i nie chcę mieć.
NIE, ale chciałbym mieć.
[Wyniki ankiety]

Lockerz - Czyli jak łatwo coś wygrać.
Witam wszystkich.

Jak pewnie wszyscy albo przynajmniej większość z was słyszała o serwisie Lockerz. Jest to serwis, na którym możesz bez większych problemów dostać jakąś nagrodę. Sam korzystam z niego od dłuższego czasu i jestem z niego zadowolony. Dokładny opis tej witryny:

Link do głównej strony : http://www.lockerz.com

Czym jest Lockerz?
Lockerz jest portalem społecznościowym mąjcym na celu zrzeszenie ludzi w jednym portalu gdzie będą mogli porozmawiać, pograć w gry, posłuchać muzyki, oglądać filmiki a nawet wygrać różne nagrody!
Czy lokerz to nie jest jedno wielkie oszustwo ?
Lockerz jest to prawdziwa firma która jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w Stanach Zjednoczonych. Szefem Lockerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

Polega ona na zbieraniu punktów, ktore mozna pozniej wymieniac na nagrody (za free, do wyboru m.in. iPod Touch, laptop Apple etc.).

JAK ZBIERAĆ PUNKTY?
Jest to banalne:
1. Codziennie za samo zalogowanie (2 ptz)
2. Za zaproszenie kogoś (2 ptz)
4. Za odpowiadanie [byle jak] na codzienne pytania [zakładka dailes] (od 2 do 10 ptz)
5. Za oglądanie jakiś tam reklam firm, 2 minutowych filmików promujących coś (2ptz)

Wszystko pięknie, gdyby nie ogromne ilości punktów do wymienienia (np. za IPoda 500PTZ, PS3 900PTZ itp. ale myślę, że warto)

Bez zaproszenia nie ma mozliwosci zarejestrowania sie na Lockerzie! Dlatego chcę wam udostępnić tą zaje****ą stronę po przez wysłanie wam tego zapro.

Jeżeli nie wierzysz, że to działa możesz poczytać i pooglądać na youtubie tysiące filmików, na których jest pokazane, że oni nie oszukują.

Jeżeli jesteś zainteresowany - pisz PM lub na Skype - winged4ever, bądź GG (4772236) (ale na GG bywam rzadko). W treści podaj po prostu sam adres email. W odpowiedzi wyślę ci zaproszenie i dokładną instrukcję.

Dowody na wiarygodność strony :
http://www.lockerzpolska.eu/dowody.html
http://ptz.unl.pl/dowody.html

A tu lista nagród (nie wszystko jest teraz aktualne, ponieważ co miesiąć jest inna oferta)
http://sites.google.com/site/chibkey2/Lo...95copy.jpg

I jeszcze jedno forum poświęcone Lockerzowi :
http://ajo.pl/zarabianie-pieniedzy-makin...unkty.html
Jeżeli pomogłem - DAJ RUPUTA ;}

[Obrazek: fma.jpg]
Odpowiedz
mam tam ponad 240 ptz .... mało ;[
Odpowiedz
Ja mam coś około 210ptz a siedze nad tym dopiero 2 dni ;)
Odpowiedz
Przeczytałem regulamin:

http://www.lockerzpolska.eu/regulamin.html

Polska język być trudna dla Amerykanin ;) Mam mieszane uczucia - niby wygląda to na sensowny biznes (zarabiają na tym, że oglądasz reklamy innych firm, wypełniasz ankiety itp. a część tych przychodów jest przeznaczana na nagrody), lecz czytając forum wywnioskowałem iż z tymi punktami (ich naliczaniem) bywa różnie... W sumie jak to bywa z reklamami - jeśli skuteczność jest znikoma, to i z czasem aby tyle samo wyciągnąć kasy od reklamodawców, trzeba tych reklam więcej wyświetlić.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
No tak, ale jeżeli nie robisz nic sensownego na kompie (nie mam nikogo na myśli) to nic na tym nie traci, a tylko może zyskać. Dla mnie jest to świetny sposób na wygranie czegoś, ale pewne wygranie, a nie jakiś konkurs SMS czy coś.
Odpowiedz
(03-24-2010, 16:14)Winged4Ever napisał(a):  No tak, ale jeżeli nie robisz nic sensownego na kompie (nie mówie, że to akurat ty, bo wiem że ty dużo robisz) to nic na tym nie traci, a tylko może zyskać. Dla mnie jest to świetny sposób na wygranie czegoś, ale pewne wygranie, a nie jakiś konkurs SMS czy coś.

No nie wiem czy to takie 100%. Żeby w ogóle coś wygrać :
1. Musisz mieć te minimum 400 ptz żeby wygrać coś sensownego ( niedługo wszystkie ceny x4 dlatego tak wysoko dałem stawkę)
2. Musisz wstać o 5 rano , czy do 24 w nocy siedzieć na kompie i oczekiwać "restocku" czyli czasu w którym około 5 milionów ( nie wiem 5 - 3 milionów) ludzi chce coś kupić. Czyli strona działa wtedy jako tako.
3. Są błędy , typu że jeśli nie trafisz w narodę bo np. 2 miliony ludzi chciało ją kupić , ona niby dalej dostępna ale po chwili wyrzuca cię do strony głównej

Więc według mnie ja jako jednostka w 5 milionowym tłumie mam naprawdę bardzo , ależ to mega bardzo nikłe szanse na jakąkolwiek wygraną.
Chociaż jak ma się szczęście...
Odpowiedz
I tu się mylisz. Restock już dali dziś, a on polega na tym, że :
-ceny są 4x droższe
-towary się nie kończą, więc nie musisz siedzieć w nocy i czekać, możesz kupić kiedy chcesz
-naprawiono te bugi czy coś w tym stylu, tak przynajmniej pisali na ich forum

Więc... jest zaje****e pominając te ceny ;x
Odpowiedz
Mój sceptyzm nie polega na tym, że mam co do roboty (bo i mam - dla mnie doba mogłaby mieć jeszcze kilka godzin więcej;) ), tylko na braku pewności działalności jaką prowadzi ten portal. Udostępniasz swoje dane adresowe i być może coś więcej - nie wiem, nie rejestrowałem się - jaką masz pewność, że dane te są bezpieczne w sensie takim, że ktoś za jakiś czas nie weźmie na nie kredyt czy nie wykona innej operacji, która z czasem okaże się mieć większą cenę niż wygrana nagroda?

(03-23-2010, 16:52)Winged4Ever napisał(a):  Witam wszystkich.

Jest to serwis, na którym możesz bez większych problemów dostać jakąś nagrodę. Sam korzystam z niego od dłuższego czasu i jestem z niego zadowolony.

Czyli wobec tego mogę śmiało stwierdzić, że możesz się już pochwalić jakąś nagrodą?
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
Nigdzie informacje nie są bezpieczne, jeżeli ktoś będzie naprawdę je chciał użyć w złych celach to to po prostu zrobi i nie ma na to żadnego sposobu. Odnośnie nagrody to ja jeszcze nie mam ale kolega z klasy wygrał PSP to co było za 300ptz.
Odpowiedz
Prawda jest taka, że to typowa piramidka i tylko Ci, którzy zwerbują jak najwięcej użytkowników mogą liczyć na jakieś bardziej wartościowe nagrody. Mi osobiście szkoda czasu na tego typu rzeczy, jak bym miał z 15-17 lat to pewnie bym się nie zastanawiał tylko założył konto, ale no szkoda zachodu jak dla mnie.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości