Banned Pealiz...
witam...
Admin chcialem zapytac dlaczego mnie zbanowales? przeciez nic niezrobilem dzis zalozylem konto puzniej wbijam patrze banned dlaczego?
tera niemoge uzywac wogole Sony Vegasa a bardzo mi jest potrzebny
Prosze ODpisz mi i niebanuj 2 raz
Co prawda nie jestem admem, ale sądzę że NIE CZYTAŁEŚ WOGÓLE REGULAMINU I ZA TO BAN.
Cytat:Nic dodać, Nic ująć :D
~ edit:
Cytat:1.1 Zakładaj nowy temat w odpowiednim dziale tylko wtedy gdy po skorzystaniu kilka razy z opcji SZUKAJ nie znalazłeś informacji, którą chciałbyś otrzymać.
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Wybaczcie, ale jakaś kultura na tym forum musi być. Nie wymyślałem tego regulaminu po to, aby tylko sobie istniał. Regulamin jest po to, aby go przestrzegać, ponieważ dzięki temu na forum nie robi się syf i jest dość przejrzyście. Po to on jest, aby każdy się do niego dostosowywał. Ciekawe co by było, jakby nagle wszyscy zaczęli "jebać zasady" i pisali gdzie chcą, najlepiej jeszcze bez znaków interpunkcyjnych, abyś się domyślał trzy dni co do czego jest. Oczywiście jeszcze do tego trzeba popełniać po 3 błędy ortograficzne w jednym wyrazie to wtedy jest fajnie.

Wybaczcie, ale:
Cytat:przeciez nic niezrobilem
No właśnie, nawet regulaminu nie potrafisz przeczytać.

Cytat:puzniej, tera, wogole, niebanuj
..., też miałem kiedyś 13 lat, ale na Boga, naprawdę tacy ludzie nie są nam w ogóle potrzebni na forum bo się śmietnik z tego zrobi. Już pomijam to, że założyłeś temat w nieodpowiednim dziale.

Cytat:Sony Vegas Pro Pomoc - inne
Co ma Vegas do Twojego bana, możesz mi powiedzieć?

Koniec kropka. Jeżeli ktoś nie umie się zachowywać to niech się nauczy i dopiero wtedy wchodzi. Chcemy mieć dużą bazę wiedzy na temat programu czy co drugi post typu "EJ CZE POMUSZCIE SZYPKO PLZ! WAŻNE!!!1"?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości