.veg
Mam zrobione kilka intr (chodzi mi o intro , nie wiem czy dobrze odmieniam).
Oczywiście nie zrenderowane... Czy jeśli bym je spakował , pliki .veg do archiwum i chciał komuś wysłać , np. wam bo nie wiem które intro zrobiłem najlepiej , to czy te pliki odczytało by wam?
Odpowiedz
Zależy jaką masz wersje vegasa. Ale lepiej zrenderować.
Odpowiedz
9.0 PRO czy wtedy mogę dać do archiwum i np. na rapidshare?
Odpowiedz
Możesz, ale bez plików wejściowych nic nie zobaczymy. Będą wyskakiwać komunikaty, że nie odnalazł danego pliku.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Sytuacja wygląda tak że jeśli wszystko robiłeś na generatorach z vegasa i mamy pluginy wszystkie co Ty to nie ma problemu, jeśli korzystałeś z jakiś plików do tworzenia intr to my też musimy te pliki posiadać.
Odpowiedz
mam dużo pluginów ale nie umiem ich używać, mam vegasa 10 dni , umiem narazie tylko trochę 3D , Intro fajne zrobić i już trochę efekty ;\\
Odpowiedz
Każdy od czegoś zaczyna, jak to mawiają nie od razu Rzym zbudowano. Projekt możesz podesłać to zobaczę co tam zrobiłeś.
Odpowiedz
hah i już nauczyłem się te pluginy obsługiwać :) Trochę mi to zajęło. Mam jakiś PluginPac który daje mi 4 dodatkowe opcje w Video FX i SpiceMASTER który daje naprawdę dużo dodatkowych efektów i przejść :)
Odpowiedz
Brawo, zobacz jeszcze magic bullet i newbluefx, pluginy te są w wersji testowej więc możesz wypróbować. Newbluefx obejmuje również przejścia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości