napisy problem
Witam
Mam problem, nie mogę napisać litery ś w Credit Roll. Inne czcionki ż,ź,ą,ę itp pisze się bez problemu, tylko Ś lub małe ś nie da się napisać.
Za podpowiedz, dzięki serdeczne.
Odpowiedz
Faktycznie . Nie wiem z czego to wynika ale najłatwiej to obejść wklejając napisane gdzie indziej Śś :)
Odpowiedz
To się dzieje tylko w vegasie czy w np. notatniku też?
Odpowiedz
Podejrzewam że tylko w vegasie , sprawdzałem u siebie to też nie dałem rady napisać ś , ale wkleić spokojnie się da .
Odpowiedz
tylko w Vagasie nie da się wpisać Ś, natomiast tak robiłem wklejając.
Odpowiedz
Można kopiować, ale i też można wcisnąć lewy alt i wystukać na klawiaturze numerycznej 151 dla dużej Ś lub 152 dla małej ś. Tutaj masz więcej znaków :)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Uczymy się całego kodu ASCI na pamięć? :) takie małe utrudnienie z tym ś w Credit Roll i ciężko cokolwiek z tym zrobić.
Odpowiedz
(03-22-2010, 20:10)tomislater napisał(a):  Można kopiować, ale i też można wcisnąć lewy alt i wystukać na klawiaturze numerycznej 151 dla dużej Ś lub 152 dla małej ś. Tutaj masz więcej znaków :)

wciskam lewy alt i wystukuję 151 i jest kwadrat a nie Ś, inne litery z altem działają.
Odpowiedz
Może wybrałeś czcionkę w której nie ma polskich znaków?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
(03-23-2010, 22:59)tomislater napisał(a):  Może wybrałeś czcionkę w której nie ma polskich znaków?

brałem różne czcionki, niestety porażka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości