Jak przeniesc projekt z Vegas 7.0e do vegas 9.0 ??
Witam .. tak jak w temacie proszę o pomoc w związku z przeniesieniem projektu ... szukalem juz w necie rozwiazania tego problemu ale niestety nic nie znalazlem ....
Erm, no otwierasz za pomocą Vegasa 9.0 plik stworzony w 7.0 i nie powinno być problemów.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Na pewno masz wersję 9 a nie Platinum (okrojoną)? Jeśli z jakichś powodów dziewiątka nie chce otwierać, to w siódemce klikasz na Timeline i dalej CTRL+A, CTRL+C i w dziewiątce CTRL+V. Ustaw wcześniej w dziewiątce te same parametry projekty co w siódemce.
(03-20-2010, 12:54)ender77 napisał(a):  Na pewno masz wersję 9 a nie Platinum (okrojoną)? Jeśli z jakichś powodów dziewiątka nie chce otwierać, to w siódemce klikasz na Timeline i dalej CTRL+A, CTRL+C i w dziewiątce CTRL+V. Ustaw wcześniej w dziewiątce te same parametry projekty co w siódemce.

mam wersje 9.0a ( build 85 ) Vegas Movie studio platinium 9.0
a I jeszcze chcialbym dodac ze chce przeniesc projekt poniewaz vegas 7.0 nie otwiera mi sie :( zatrzymuje sie na "Initialize UI" <-- do tego momentu dochodzi ladowanie Vegas'a po czym wraca do pulpitu jak gdybym nigdy nie probowal go wlaczyc ...
Ale Vegas 7.0 też masz w wersji Platinum? Pewnie masz w wersji Pro, musisz pobrać Vegas Pro 9.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Mam wersje PRO ... szukalem wersji 9 pro ale znalezc nie moge ... sa same platinium badz HD ale jeszcze szukam ;p
http://www.sonycreativesoftware.pl ...
zainstalowalem wersje sony vegas 9.0c PRO i juz otworzylem swoj stary projekt z 7.0e ... dziekuje za pomoc ;]