sprawa Main Concept MPG2
Witajcie Sonyvegowicze mam pytanie co mam zrobić parametry mam tak jak na załączonym obrazku łądnie renderuje w kompie pieknie sie płynie odtwarza wrzucam na pen chce odpalic na dvd i co i tnie sie dzwięk albo wogóle nie chce iść co robić ? nie jestem w to dobry jezeli chodzi o telewizory jaka tam opcje zastosować    
W Polsce obowiązuje standard PAL, a nie NTSC. Możliwe, że przez zmianę klatek jest coś nie tak. Wybierz DVD PAL.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
(03-19-2010, 0:47)tomislater napisał(a):  W Polsce obowiązuje standard PAL, a nie NTSC. Możliwe, że przez zmianę klatek jest coś nie tak. Wybierz DVD PAL.

Witam już jest lepiej z tym ze teraz juz obraz jest ladnie chodzi tylko lekko sie spowalnia i przycina glos moze to spowodowane iloscia klatek w DVD PAL jest w standardzie 25 a moze zeby to bylo plynne wszystko to trzeba zmienic na 29
W jakim standardzie masz materiał wejściowy? To coś z kamery? Jeżeli tka to jakiej, z jakimi parametrami ona nagrywa. Bo może dobrze renderujesz w Vegasie, ale potem jak robisz płytę DVD to coś zmieniasz w opcjach, albo defaultowo jest ustawione na coś innego, opisz bardziej co robisz krok po kroku.
Witam a więc tak film który zrzucam z kamery ma takie parametry     kamera to panasonic ale nie powiem jak nagrywa bo ja dostaje material z niej i robie filmy potem wszystko ustawiam tak jak na wczesniejszym obrazku w 1 poscie i renderuje na kompie pięknie ladnie chodzi super a gdy zgram sobie na pena moj projekt i chce zobaczc jak to wyglada na TV to sie zaczynaja problemy bo film chodzi ale w spowolnionyum tempie razem z zacinajacym sie lekko glosem i naprawde nie wiele brakuje do tego by film chodzil dobrze
Rozumiem, że te pliki które dostajesz to oryginalne z kamery? Bez żadnych konwersji na inny format, etc?

Cytat:a gdy zgram sobie na pena mój projekt i chce zobaczyć jak to wygląda na TV to się zaczynają problemy bo film chodzi ale w spowolnionym tempie razem z zacinającym się lekko głosem i naprawdę nie wiele brakuje do tego by film chodził dobrze
Nie rozumiem... przez jaki urządzenie próbujesz to odtwarzać na TV?
chce je otworzyć przez pendriva czy to ma jakiś związek z przycinajacym sie filmem ? może pendrive nie nadąża z odczytywaniem ?
Bardzo możliwe, ja myślałem, że odtwarzasz to z płyty DVD na odtwarzaczu.
zostały rozwiane wszelkie wątpliwości nagrałem film na plyte DVD i pieknie chodzi dzięki za pomoc taka glupia wpadka ;P
Cieszymy się, że już wszystko ok. Temat zamykam.