Moje Vlogi
Nic specjalnego, ale lepsze to niż nic ;P Na razie tylko dwa filmiki, potem myślę dodam więcej ;P

Enjoy :)

Odpowiedz
ogólnie nie wiem co to ma być. sam twój vlog pewnie niedługo przestanie być aktualizowany, bo raczej nikogo nie interesują twoje poglądy, musiałbyś do tego być znany albo konkretnie kontrowersyjny. poza tym za bardzo się nie napracowałeś przy obróbce tych filmików, a z tego co widzę to i tak miałeś wpadki, które mnie dziwią.
Odpowiedz
bodziu, nie ukrywam, jestem zupełnym amatorem, ale moje Vlogi mają być po prostu lekkie w odbiorze. Wiem, że nie poruszam żadnych kontrowersji, a jeśli o błędy chodzi, to często potknięcia też mi się zdarzają, ale po pierwsze - (jak powiedział Jezus w South Parku xD ) nie ruszam tego gó*na bo zacznie śmierdzieć, po drugie - chcę się powoli wziąć za animację tradycyjną, coś w stylu rosyjskiego Freemana, po trzecie - po trupach do celu ;D
Odpowiedz
Szczerze? Wstydziłbym się pokazać takie filmy...
Treść - nie wątpię, że tematy są dla Ciebie kontrowersyjne i bulwersujące, ale dla mnie to robienie z igły wideł, tematy są miałkie;
Przekaz - masz tragiczną dykcję (mimo wszystko lepszą niż moja, dlatego nie używam swojego głosu w nagraniach;)), co powoduje skupienie się widza na zrozumieniu słów, zamiast na treści;
Edycja/ scenariusz - nie miałeś scenariusza i improwizowałeś a tego nie potrafisz. Dlatego musiałeś pociąć niemiłosiernie materiał i powstał zlepek luźnych uwag, które nie trafiają do mnie jako widza. Edycji, poza pocięciem materiału - brak.
Przepraszam, że tak dosadnie, ale sam przyznasz za jakiś czas, że mam rację. Chcesz coś przekazać, ale tego nie potrafisz ubrać w słowa. Nawet błachy temat można tak ubrać, że ludzie będą o nim zaciekle dyskutować - Ty tego nie potrafisz. Potrafisz za to skleić ze sobą wiele kawałków, ale nie zastanawiasz się nad całością. Spróbuj zrobić jakiś mix (YT czy inne) wg konkretnego scenariusza i tematyki. Film nie może być zlepkiem luźnych kawałków, musi tworzyć całość. I to naprawdę nie zależy od stopnia zaawansowania obsługi programu czy doświadczenia, ale od wyczucia estetyki czy jak chcesz to nazwać.
Nie bierz moich uwag do siebie:) One są po to, abyś poprawił błędy, nie żebyś przestał.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
aa pierd&*)(* to chłopaku i ciśnij, może z czasem wypracujesz swój styl i do czegoś dojdziesz, ale aby coś osiągnąć trzeba pracować nad sobą, więc ciśnij! ']
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości