Herbata
Postanowiłem przetestować ciasny kadr i mikrofon zewnętrzny.
Oto efekt.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lAnZ8MusCfs&feature=channel_page[/youtube]
Odpowiedz
Fajne ujęcia. Ten ciasny kadr to było to że tak mało widać?
Odpowiedz
Dokładnie. Sfilmowane bez kadru ogólnego. Nie widać jak wygląda kuchnia, gdzie stoi czajnik itd...
Odpowiedz
hehe dobre, ale twarz na jednym z kadrów masz rozmazaną, coś nie tak z ostrością?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Troszkę ostrość padła. Kamera była nastawiona na auto, powinienem przestawić na manual.
Odpowiedz
ciekawe, i te końcowe napisy :D
[Obrazek: firestorm2cy2.jpg]
Odpowiedz
Takie napisy powoduja ze film z miejsca staje sie offowa ale profesjonalna produkcja
:-)

@jarod
Za lat pare jak juz bedziesz uznanym filmowcem te filmy ktos wygrzebie z sieci i bedzie pokazywal 'jak to sie wszystko zaczynalo'

Ciasne kadry, dobre fajne, troche za ciemno i kubek za szybko znika z ujecia ale sam filmik ok
Takie rzeczy zawsze powoduja ze mam ochote wyciagnac kamere. Dzieki to bardzo inspirujace...
Odpowiedz
apropos tego typu filmów kreconych niby dla zabawy,
jakiś czas temu wykładowca opowiadał mi, że za młodu ( za czasów studiów ) poszli gdzieś na impreze biorąc ze sobą kamere (czasy kliszy :D) coś tam nagrali dla zabawy.Niedawno okazało się , ze ten film znajduje się gdzieś w usa w jakies galerji sztuki. Uznali ten filmik za jakąś mega sterowaną awangarde.. hehe no i mozna! :D
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości