Kupno komputera
Witam!
Przepraszam , że tu piszę ale mam ważna rzecz tylko na tym forum się ktoś zawsze udziela.

Piszę tu z tego względu , bo chce kupić komputer do gierek i programów oraz do kręcenia tutoriali . Sklepy mam do wyboru Avans lub Komputronik .

Cena samego komputera do : 2000zł
Cena zestawu max do : 2500zł

Piszę te ceny ale mogą być tansze proszę pisać swoje propozycje co lepsze jaki sklep i jaka cena za jaki komputer .

Aha i proszę pisać co komputer ma ram,plyta główna , procesor, dysk ,karta graficzna
Odpowiedz
Nie wiem jak na to zareagują moderatorzy, bo prosisz o pomoc w takiej sprawie w dziale Vegasa. Jedno tylko mogę podpowiedzieć - Komputronik do najtańszych nie należy. Nie wiem jak jest w Avansie, ale posiadając wiedzę na temat składania można spokojnie skompletować mocny Intel Core2Duo z 4Gb RAM, 1Tb HDD i kartą graficzną z średniej półki i na legalnego windowsa XP jeszcze powinno zostać.
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
No tak tylko ja kupuję z moją babcią a ona nie wie co to allegro i musi kupic w sklepie nowego złożonego i gotowego raczej chodziło mi o zestaw fajny komp proszę o pomoc ponieważ strona avansa i jego gazetka nie działa ;/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości