Render 50 godzin!
Witam. Mam zrobiony film, który ma 14 min są to kawałki avi i mp3. Gdy chce zapisać cały film w .avi pokazuje mi ze będę musiał czekać powyżej 50 godzin

Jak ustawić zapis by trwało to parę godzin?
Odpowiedz
Normalnie? Są tutoriale dot. renderowania, etc.
Odpowiedz
wiem, ustawiałem tak jak jest na tutorialach i dalej ponad 50 godzin screeny niżej

[Obrazek: 471.jpg]
[Obrazek: 912.jpg]
[Obrazek: 173.jpg]

co jest nie tak?
Odpowiedz
Tak z ciekawości, bo nurtuje mnie czytając niektóre posty... Ludzie, czy wyście wszyscy sprowadzili kamery z USA? Czemu uparcie renderujecie do NTSC, choć tak w ciemno strzelam - 95% Waszych kamer i telewizorów pracuje w PAL? Bo tak było w tutku na youtube?
A jak masz film w PAL i transkoduejsz go do NTSC to zupełnie niepotrzebne tracisz czas na przeliczenia - nie dość, że wielkości klatki to jeszcze fps.
Odpowiedz
więc, proszę podaj ustawienia
Odpowiedz
A jakie masz pliki WEJŚCIOWE?
O jakich parametrach?
Odpowiedz
pliki avi kodek Xvid (wycinane w VirtualDub)
1280x720 29 klatek na sekunde
14 min video
Odpowiedz
Skąd taka rozdziałka? Znowu zrzut z frapsa? Ale masz już odpowiedź, dlaczego tak długo idzie. To wszystko trzeba przeliczyć, każdą klatkę. Proponuję, byś w ramach eksperymentu ustawił projekt identycznie jak materiał wejściowy, o ile nie naładowałeś miliona filtrów, powinno iść dużo szybciej. Wtedy film będzie się przeliczał tylko w momentach przejść czy filtrów.
Aha, czemu tam masz zaznaczone "uncompressed"? Projekt masz ustawiony też jak materiał wejściowy?
Odpowiedz
Nie, film został nagrany kamerą. Więc ustawiam tak i znów czas: 2 dni
Projekt w Vegas ma video, mp3, a efekty to tylko rozjaśnienie ściemnienie, spowolnienie

[Obrazek: 261.jpg]

co teraz jest źle?
mowisz PAL jest PAL
1280x720 jest tak jak w pliku wejsciowym
Odpowiedz
Qrwa... PAL to jest PAL... czyli 768x576 lub w przypadku formatów cyfrowych z innym aspektem piksela, 720x576. Dobra, sorry, ale następny z brakami w edukacji. Ja wysiadam i idę do wyra. Może jutro coś napiszę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości