GTAIV - Love History

Mój Filmik w Vegasie. POZDRO
Dziękuje wszystkim za komentarze :/
Odpowiedz
Nie ma za co :D
Nie umie nic wymyślić - ale 4/5 bo trochę muzyka nie pasuje do "motywu" filmu - ale to tylko moja subiektywna ocena.
Odpowiedz
Trochę nudny, ale wiem że wykonanie czegoś takiego trochę zajmuje. Daję 4/5.
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz
Fajny pomysł wykorzystania gry po tych wszystkich pierdołach z gier. Nie mniej... Panie Admin, utwórzta proszę jakiś subdział, gdzie będą trafiały wszystkie filmiki z CoD i inne będące rejestracją obrazu z gry. Sorry, ale dla mnie to się nie mieści w pojęciu "nasze filmy". Z filmem to ma niewiele wspólnego.... Oczywiście to odczucie subiektywne, ale film z dopiskiem do tego "nasz" to dla mnie dzieło, które zawiera jednak znaczny "pierwiastek autorski". W filmikach z gier chyba go (dla mnie) za mało. Ale to tylko luźna uwaga na marginesie.
Odpowiedz
Zrobione, myślałem o tym ostatnio, ale potem wypadło mi z głowy. Teraz jest oddzielnie na produkcje filmowe i na filmiki z gier.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
(03-08-2010, 19:56)tidzu napisał(a):  Nie ma za co :D
Nie umie nic wymyślić - ale 4/5 bo trochę muzyka nie pasuje do "motywu" filmu - ale to tylko moja subiektywna ocena.

hahaha muzyka nie pasuje do motywu filmu hahaha czlowieku, Pokaz mi czym jest miłość
Odpowiedz
Przecież napisałem, że to moja ocena i tylko ja tak uważam. Więc nie masz się o co czepiać.
Odpowiedz
@Dawisiek21,
skoro zamieszczasz swój filmik to rozumiem oczekujesz jakiejś reakcji ze strony widzów, czyt. zapewne komentarzy. Nie każdemu musi się podobać dany filmik i przyjmuj krytykę z uznaniem, to dzięki temu, że nie popełniasz wcześniejszych błędów jesteś coraz lepszy.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Co do filmiku to całkiem przyjemny :)

Co do krytyki doboru muzyki to nie ma się o co oburzać . To może być słuszna uwaga , odpowiedni dobór muzyki czasami jest kluczowy w końcowej ocenie , taka obserwacja na podstawie doświadczeń jako widza jak i osoby która publikuje ;)

btw tak już poza tematem ale widzę że tutaj była mowa o przenosinach tematów , zauważyłem że mój nie został przeniesiony do odpowiedniego działu. Mi to osobiście nie przeszkadza ale dla porządku zgłaszam :)
Odpowiedz
Mam pytanie do autora: Co to za piosenka?
[Obrazek: awesomestalker2.png]
[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości