Menu w Sony Vegas
Witam
Jestem świeżym początkującym i uczącym się dopiero użytkownikiem tego prgramu. Obecnie jestem w trakcie montażu swojego pierwszego filmu - z kamery HD / pliki AVCHD/.
Zastanawiam się tylko nad takim problemem. W innych bardzo prostych programach z jakimi miałem do czynienia - PMB od Sony i HD Writer od Panasonica - montaż jest baaaardzo prosty (utnij, połącz) utwórz proste menu i zapisz na dvd.
Chciałem się zapytać czy w Vegasie na jednej płycie da się utworzyć więcej jak jeden film okraszony jakimś przyjemnym menu, które umożliwi mi na starcie wybór odtwarzania danego filmu? Moje "produkcje" to głównie jakieś rodzinne imprezy i czasem ilość materiału pozwala na zmieszczenie 2-5 krótkich filmików o różnej tematyce na jednej płytce (max 45 minut całość - w jakości HD)
Właściwie to Sony Vegas umożliwia robienie jakiegokolwiek menu? Czy mozna w jednym projekcie zawrzeć więcej jak jeden film? Jak się je ewentualne separuje na timeline? A może do tego używa się innego programu?
Przyznaje, że nie miałem jeszcze okazji zapisać na płycie ( czy nawet na HDD) żadnego zakończonego montażu więc nie przechodziłem przez ten proces i może moje pytanie jest głupie ale mimo to proszę o opinie i oświecenie mnie.

dzięki za pomoc.
Brutus
W sony vegas renderujesz film, a w DVD Architect dodajesz menu, tak w skrócie.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości