Łączenie klipów
Witam.Chciałbym zapytać czy jest możliwość połączenia kilku klipów w jedną całość.
Po drugie.Zapomniałem wrzucić jednej sceny w środek mojego projektu.Co zrobić żeby nie przesuwać całej reszty tylko zrobić sobie miejsce w środku projektu? Dzięki za każdą odpowiedź
Cytat:czy jest możliwość połączenia kilku klipów w jedną całość.
Nie ma, możesz je zgrupować. Wybierasz odpowiednie klipy i wciskasz literkę G na klawiaturze.

Jest jeszcze jedna metoda na w sumie złączenie tych klipów w całość. Robisz oddzielny projekt do którego wrzucasz klipy, które chcesz mieć w swoim głównym projekcie jako całość. Zapisujesz. Otwierasz swój główny projekt, klikasz File -> Import -> Media. Wybierasz ten wcześniej zapisany projekt z klipami. I klikasz OK. I teraz te klipy masz jako całość w zakładce Project Media.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
"Po drugie.Zapomniałem wrzucić jednej sceny w środek mojego projektu.Co zrobić żeby nie przesuwać całej reszty tylko zrobić sobie miejsce w środku projektu? Dzięki za każdą odpowiedź"
Jeszcze proszę o drugi wątek pytania
Klikasz na: [Obrazek: edittool.png] i zaznaczasz klipy, które chcesz przesunąć. Jak już zaznaczysz to sobie przesuwasz gdzie chcesz.

Zaznaczasz:
[Obrazek: zaznaczasz.png]

Przesuwasz:
[Obrazek: przesuwasz.png]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Nooo.O to mi chodziło.Bardzo mi pomogłeś-dzięki!!!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości