Łączenie filmów
Niedawno poruszałem ten temat http://sonyvegas.info/Temat-Przenoszenie-projekt%C3%B3w ale nadal powracam ponieważ nadal jest dla mnie niejasny.
Zapisałem dwa projekty z identycznymi ustawieniami. Do istniejącego projektu dodałem (przeciągnąłem myszką) wcześniej zapisany projekt do istniejącego i i tu pojawiły się zmiany: nie widać wszystkich klatek filmu tak jak jest to widoczne w pierwszym projekcie. Czy przeciąganie myszką projektu jest nieprawidłowe , czy taki widok (mniej szczegółów) to normalne.
Odpowiedz
Tak, jak otwierasz inny projekt na timeline bieżącego to pojawiają się dwie ścieżki. Jedna audio i druga video. Czy to jest dobre? Z jednej strony tak ponieważ nie ma takiego zamieszania na timeline. Z drugiej jednak jak chcesz coś edytować to musisz otworzyć to jako projekt. Jednak jak dla mnie jest to wygodniejsze. Np. robisz jakieś skomplikowane logo w jednym projekcie. Masz powiedzmy z przykładowo 9 ścieżek video. Zapisujesz. Robisz nowy projekt, importujesz do tego nowego swój projekt "logo" i w tym nowym projekcie masz już tylko dwie ścieżki. Audio i Video :) Chcesz coś zmienić w logo to otwierasz po prostu i "jedziesz" :) Nie wiem co reszta o tym sądzi.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Może masz rację ale ja wolałbym wszystko mieć w szczegółach
Odpowiedz
Wszystko ma swoje przeznaczenie, jak chcesz mieć bałagan w projekcie to kopiuj za każdym razem wszystko z poprzedniego projekty, ale track motion i tak nie skopiujesz.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości