Sony DVD Architect
Proszę o podpowiedź!
Czy można odtwarzać kilka filmów w jednym ciągu bez konieczności za każdym razem wybierania następnych scen. Proszę o wskazówki jakich należy dokonać ustawień do oglądania całości.
Odpowiedz
Witam. Nie wiem czywłaściwie się podłączam do wątku DVD Architekt, ale nie doczytałem się nigdzie w poradach jak stworzyć DVD bez menu w DVD Architekcie składające się z kilku filmików zmontowanych w S.Vegas 10 Plat. tak, aby płyta sama wystartowała i bez przerw oraz ingerencji pilota została odtworzona w całości na odtwarzaczu. W moim przypadku sama startuje, ale następne klipy muszę pobudzać klawiszem ">".
Może tego się nie da zrobić. Proszę o poradę. Pozdrowienia jangiel
Odpowiedz
Czytać helpa i jeszcze raz czytać, a jak nie kapuje to jeszcze raz czytać,a jak nie kapuje to dać sobie spokój.
Wybrać pierwszy film - end action - zlinkować do drugiego filmu it., aż do ostatniego filmu. Czy to takie skomplikowane.
Odpowiedz
Dzięki za poradę. Poczytałem, zrozumiałem. Skomplikowane to rzeczywiście nie jest - ale dopiero od drugiego razu. Gdyby wszyscy byli kumaci, to to forum ograniczyłoby się do grona weselników, a głównymi tematem byłyby problemy doboru odcienia koloru sukni slubnej. Ale rozumiem intencje. Jeszcze raz dzięki.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości