Zmiana koloru
Witam !

Mam taki problem , iż mam takie animacje kwiatków i nie wiem jak zmienić ich kolor na inny bo one mają podstawowy , czyli biały . Chodzi mi o to żeby zmienić kolor na inny np. czerwony .

Z góry dziękuje !
Przydałby sie screen... Ale spróbuj pobawić się z efektem Color Corrector albo zastosować Chroma keyer. Z tym ostatnim dajesz jako kolor do wykluczenia właśnie kolor kwiatów, a pod tym klipem wstawiasz Media Generators->Solid color i bawisz sie ustawieniami Chroma keyer.
No tak ale jak podstawie ten solid color , to wtedy mam tak że nie mogę już dać następnych kwiatków bo to zasłania to ;/ A nie da się po prostu zmienić koloru na inny z białego na niebieski albo coś takiego ?
Tzn? Daj screena, możesz się też pobawić krzywymi.
Tu macie screeny dokładnie opisane chodzi mi o zmianę koloru animowanej strzałki ...

[Obrazek: dlasv_.jpg]

Jeśli przesunę to mam takie coś

[Obrazek: Beztytułu_.jpg]
Musisz połączyć strzałkę razem z tą teksturą Twoją. Na tym czerwonym kolorze co masz na opcjach warstwy kliknij w tą strzałkę co jest skierowana w dół. Ta po prawej stronie warstwy.

[Obrazek: czolem.png]
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Dziękuje bardzo tutaj można szybko i sprawnie dostać pomoc !
Dalej nie działa może kolor się zmienił i mogę ruszać ale nie mogę dać pod to tekstury albo koloru proszę o pomoc !!!
Analogicznie robisz to z teksturą...

[Obrazek: siemaczesc.png]

Coś takiego chcesz uzyskać? Popatrz na timeline i na warstwy.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Sory już sam się domyśliłem wcześniej i sam pokminiłem no i mam gotowe ale dzięki!

Tutaj link do intra które zrobiłem dzięki pomocy : http://www.youtube.com/user/MrForexify#p...FkJf7KLsyg