Kopiowanie eventów z pro 14 do pro 13
Witam. Mam WIELKI problem. Mam zrobiony projekt w v pro14 i gdy chce wyrenderować lecz program przestaje działać i wywala się. Czy jest możliwość skopiowania wszystkich eventów z 14 do 13 i tam wykonać render?? Kiedyś miałem podobny problem ale z pro13 i skopiowałem do pro 11. Teraz nie mogę wykonywać takiej operacji... Czy wie ktoś czy jest taka możliwość kopiowania?Czy Magix zablokował taką operację? Bardzo zależy mi na czasie. Pozdrowionka
Odpowiedz
Z magix na sony nie przerzucisz. Musiałbyś przejść z vp14 na vp13 ale ostatni build (magix). Później zainstalować vp13 od scs i spróbować otworzyć projekt. Ale obawiam się, że to też może nie przejść.

Spróbuj jeszcze soft do migracji między wersjami vegasa (kiedyś podawałem link, telefonem ciężko się szuka...).
A napisz jeszcze co dokładnie jest problemem? Gdzie (na czym) render się wywala? Może łatwiej będzie naprawić błąd niż uciekać?
Odpowiedz
Dzięki za odpowiedź. A czy pamiętasz może jak się ten soft nazywa..?
Odpowiedz
Program wywala się jak tylko nacisnę render as...
Vegas odpowiada tak....
Odpowiedz
Na początek aktualizacja do najnowszej wersji (252).
Dobrze by było wyczyścić rejestr, bo jeśli wywala zanim pojawi się okno render as, to prawdopodobnie są problemy w rejestrach (tam siedzą szablony formatów renderowania), lub dotNET.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości