Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: Efekt ruszania kamerą (?)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam taki problem, otóż mam scenę w której aktor się teleportuje z jednego miejsca na drugie miejsce (na tym samym kadrze) i wszystko jest fajnie ale strsznie to sztucznie wygląda gdy kamera stoi w miejscu (na statywie) i każdy wie że obróbka to tylko jedno ucięcie i koniec. Chciałbym dodać taki efekt ruszania tą kamerą aby wyglądało to tak, jakbyśmy to kręcili "od ręki". W after effects wiem, że to jest łatwiejsze bo tam jest efekt "wiggle" i można go ładnie dostosować ale jednak nie chce się bawić w renderowanie sceny w jednym programie, potem w drugim itd... Chciałbym też uniknąć zabawy w Event Pan/Crop, bo ujęcie dosyć długie.
O nie nie, ten obraz szaleje zamiast delikatnie się bujać jakby był nagrywany "od ręki", zupełnie nie o to mi chodziło. Pobawiłem się ustawieniami tego efektu ale to też nie to, chyba że w trialu to inaczej się dzieje ale wątpię...
Chodzi mi o to aby tym obrazem delikatnie bujało :/
Zobacz jakie ma opcje ten plugin...
No własnie widzę i nie satysfakcjonują mnie.
Chodzi o coś takiego co jest pokazane w tym filmiku 7:26
(08-25-2014, 11:42)jasiu.kasztan napisał(a): [ -> ]No własnie widzę i nie satysfakcjonują mnie.
Chodzi o coś takiego co jest pokazane w tym filmiku 7:26

Z tego co widzę, to można ustawić takie coś. Horizontal, Vertical i Rotation na jakiś niską wartość, do tego rate (szybkość ruchów).
W Hitfilm jest jeszcze efekt camera shake.