Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: Nowe reguły na Forum i ostrzeżenie dla pozycjonerów/seo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
W związku z plagą, którą nawiedziła ostatnio forum w postaci cwaniaków, którzy używając mechanizmów forów dyskusyjnych świadczą usługi pozycjonowania stron (lub są "żołnierzami" i robią czarną robotę) uprzejmie informuję, że:

- Ze szczególną uwagą będę się przyglądam polu WWW profilu użytkownika. Osoby, będą tam zamieszczać linki ewidentnie wskazujące na zabawę w pozycjonowanie i nieaktywne na forum będą banowane.

- Z jeszcze większą uwagę będę przyglądał się sygnaturkom, które najczęściej wykorzystywane są przez pozycjonerów. Osoby, które nawet rzeczywiście mają ochotę udzielać się na forum, ale "przy okazji" na mocy jakiś tam umów z kimś dopisują sobie np. "Odwiedź salon meblowy ...", "Mam świetną stronę o odchudzaniu..." itp. będą usuwane z forum.

Jednymi słowy - zakazane jest wykorzystywanie Forum do pozycjonowania stron swoich czy na zlecenie. Oczywiście wpisy o stronach domowych użytkowników aktywnych, którzy grają uczciwie, nie będą poddane represjom. Każdym przypadek jest analizowany indywidualnie.

- Martwe dusze - osoby, które zarejestrowały się i w zasadzie od tego czasu nie odwiedziły forum - będą usuwane po sześciu miesiącach.

Rzekłem.