Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: Spowalnianie video
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5
Nie jest to możliwe w wersji Movie Studio.
Więc wykombinowałem coś takiego.. wycinam fragment który chcę spowolnic daję do kolejnego Vegasa bo można mieć włączone 2 naraz i potem spowalniam jako cały..zapisuje i wrzucam .
witam mam mały problem otóż korzystam z drugiej metody tutaj przedstawionej na Sony Vegas 10.0 Pro i w momencie gdy spowalniam zamiast tego efektu uzyskuję przycinającą się akcję spowolniona tylko sie tnie - moa już po wyredendowaniu filmu - jaki jest tego powód ??
(06-25-2011, 20:53)smykus napisał(a): [ -> ]witam mam mały problem otóż korzystam z drugiej metody tutaj przedstawionej na Sony Vegas 10.0 Pro i w momencie gdy spowalniam zamiast tego efektu uzyskuję przycinającą się akcję spowolniona tylko sie tnie - moa już po wyredendowaniu filmu - jaki jest tego powód ??

Ja się nie znam, ale to chyba wina clipu który ma za mało klatek na sekundę. Klip jest z kamery?
Ja mam problem z velocity, gdy robie pre-render filmu to program sie poprostu zawiesza. Tak samo w przypadku pluginu twixtor. Jakies porady? Uzywam SV pro 11 32 bit na win7.
A jeżeli interesujecie się super slow montion to polecam wam pobrać plugin twixtor :3 Tutaj są możliwości tego Pluginu. Zobaczcie sami :)Jak macie pytania jak pobrać i jak używać to piszcie na youtubie, znam się na tym :3
(08-10-2012, 22:43)ERREDIIN napisał(a): [ -> ]A jeżeli interesujecie się super slow montion to polecam wam pobrać plugin twixtor :3 Tutaj są możliwości tego Pluginu. Zobaczcie sami :)Jak macie pytania jak pobrać i jak używać to piszcie na youtubie, znam się na tym :3

To, że dopiero dowiedziałeś się o Twixtorze, nie znaczy, że inni tego nie zrobili wcześniej.
Mogłeś wybrać lepszy przykład. A nie jakiś badziew dać "na zachętę".
spowalniam velocity do 3% caly klip i strasznie mi sie zacina nie wiem czemu..a klip ma 59fps wiec powinno byc plynnie.. prosze o pomoc w uzystaniu plynnosci w ten metodzie bo myslalem ze jest lepsza niz metoda z ctrl gdzie jak narazie efekt jest lepszy ale dalej niewystarcajaco tak dobry jak bym chcial..
Płynnie (naturalnie) spowolnisz tylko do 50% zakładając, że projekt ustawisz na 29,9 ftps (połowe tego co masz). Do niższych prędkości "zwykłymi" metodami NIE zrobisz płynnie i dobrej jakości. Chyba, że inaczej rozumiem płynność.
Stron: 1 2 3 4 5