Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: Crystal i dynamic text
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Crystal text:
Dynamic text:


Po polsku :-)
Ładne intro.

Proste, ale i efektywne. W sam raz dla "żółtodziobów". Polecam!
mam pytanie:

jak zrobić taki tekst jak w tutorialu powyżej ale aby był na innym tle a nie na czarnym?
Używaj opcji szukaj.
Tutaj masz przecież wszystko: http://sonyvegas.info/thread-12.html
niestety odnośnik nie wyjaśnia sprawy;/
Jak może nie rozwiązywać sprawy. Przecież w zakładce Properties masz do wyboru kolor tła. A jak chcesz jakiś coś innego, np. jakiś obrazek to ustawiasz przezroczyste tło a pod warstwę z tekstem wrzucasz właśnie ten obrazek.
Witam Was Wszystkich, jestem nowym użytkownikiem Forum. Zazwyczaj starałem się tylko przyglądać, lecz zaszła mnie taka chęć popracowania nad jakimś intrem, i chciałem zmierzyć swoje siły. Tutorial niezły, naprawdę, tak jak mówicie, dla żółtodziobów w sam raz. Moje pytanko może zabrzmi banalnie, lecz mam ogólny problem, i w tym przypadku też się on dotyczy. Pierwszy przykład o Video FX, np. chce użyć Sepii to Sepia jest lecz tylko na połowie Filmu, z każdym innym efektem tak samo jest. Tego tutoriala też przerobiłem i tak samo się dzieje. Czy umiałby mi ktoś pomoc czy to wina ustawień czy też wadliwa wersja oprogramowania, posiadam Vegas Pro 9.0.

Pozdrawiam Irocesse
Na połowie filmu, chodzi Ci o obraz rozumiem. W ustawieniach podglądu musisz odznaczyć opcję, iż chcesz mieć podgląd z efektami, a nie tylko do połowy całości.
Wielkie dzięki tomislater Niby taka błahostka, a ja myślałem że to wina mojej wersji. Wielkie dzięki. Ja jedynie montuje filmiki domowe, typu: Sylwester, Urodziny oraz zdarzyło mi się siostry wesele sfilmować i posklejać:) Pozdrawiam i dziękuję bardzo za szybką odpowiedź.

Pozdrawiam
Stron: 1 2