Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: pomocy... niechcący coś nacisnąłem i włączyłem dziwnego
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
hej

robie filmik i chyba coś kliknąłem bo zamisat 1 ścieżki video mam teraz 2 co utrudnia mi prace... załączam zrzut ekranu. jak to przywrócić do normy? CTRL+Z nie pomogło..
Expand track layers.
Jest taka opcja pod prawym przyciskiem klikając na liście tracków.
Esc wciśnij i po problemie. Swoją drogą to juz kolejna osoba której to przeszkadza. I w pełni rozumiem. Na forum Vegasa użytkownicy prosili aby usuneli te "opcja". Co ciekawe twórcom to wyskakiwało samo podczas prezentacji na zywo! Jakieś webinaria itp.
Nie Bartku. ESC nie ingeruje w "expand track layers".
(08-05-2019, 18:46)mateuszszar napisał(a): [ -> ]Nie Bartku. ESC nie ingeruje w "expand track layers".

Oczywiście, że ingeruje ale należy go wcisnąć od razu, jako pierwszy klawisz tuż po tym jak te warstwy nam się rozszerzą :)
Nie. Piszesz i innym trybie. Porównaj screen.
Ty piszesz o sytuacji jak klikniemy dea razy na sklejkę miedzy eventami lub na poczatek/koniec eventu. Wtedy mamy coś innego.
Mateusz masz racje. Jeszcze nikt nie pytał nigdy o te opcje, odnośnie rozszerzania wszyscy pytają o to co opisałeś jak wywołać.

Masz racje.

Niemniej jednak do czego służy ta opcja expand track layer? Nie widze jej zastosowania.