Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: Znikający obraz po renderze
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam! Ma pewien problem. Po wyrenderowaniu nagrania w pewnym momencie obraz znika i zostaje sam dźwięk. Przeglądałem oś czasu w miejscu problemu aby znaleźć jakąś zmianę ale nic nadzwyczajnego nie widzę?
Jakieś pomysły co mogłem przez przypadek zrobić że wizja w konkretnym momencie znika?
Z góry dzięki!
Pewnie GPU się wysypuje.
Powyłączaj wsparcie gpu gdzie się da (podgląd, pluginy, render) i sprawdź ponownie.
(07-31-2019, 22:18)mateuszszar napisał(a): [ -> ]Pewnie GPU się wysypuje.
Powyłączaj wsparcie gpu gdzie się da (podgląd, pluginy, render) i sprawdź ponownie.

Dzięki. Chodzi o opcję akceleracja GPU przetwarzania wideo w preferencje-.wideo?

Hmm, teraz mam nowy problem. plik .veg wczytuje się do 44% i vegas się wykrzacza. :/
To sprawdź jeszcze czy Ci nie został proces w menadżerze zadań. Jeśli jest, to go zamknij, i dopiero wtedy wczytaj projekt na nowo.
(08-01-2019, 23:05)mateuszszar napisał(a): [ -> ]To sprawdź jeszcze czy Ci nie został proces w menadżerze zadań. Jeśli jest, to go zamknij, i dopiero wtedy wczytaj projekt na nowo.

To jednak nie to. Cały czas zatrzymuje się na 44% i wykrzacza się.
A co tam jest w 44% na timeline? Jakiś dziwny plik? Jakiś plugin? Co powoduje zatrzymanie renderu?