Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: Muzyka po renderze zmienia głośność
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć! Dzisiaj podczas montażu odcinka na YT natrafiłem na nieprzyjemna sytacje, otóż w programie głośność plików byla słyszalna bardzo dobrze, natomiast po renderze w takich samych ustawieniach co wszystkie 30 filmików które udało mi się stworzyć ten nagle dostał wyciszony prawie że do zera. Ani nie było mnie słyszeć ani muzyki która dodałem... 
Stworzyłem nosy projekt i rpzerzucilem tam kawałek z surowki i tak samo po renderze zostało sciszone.
Dodam że w projekcie ustawiłem w jednym fragmencie filmu korekcje audio za pomocą wtyczki korektor żeby podglosnic jedna scenke i to tyle. W programie wszystko git po renderze tragedia... 
Proszę o pomoc, reinstal Vegas 13 czy może jest opcja przywrócenia opcji Vegas do 0? Dziękuję za każdą odpowiedź. Ps.Jeszcze tydzień temu wszystko działało idealnie.
reinstal nie jest raczej potrzebny. Przywrócenie ustawień początkowych, też (chociaż to zrobisz przytrzymując shift+ klikasz na ikonę vegas).

Daj screen lub najlepiej plik veg tego projektu (sam plik veg - bez plików źródłowych)
(07-18-2019, 10:58)mateuszszar napisał(a): [ -> ]reinstal nie jest raczej potrzebny. Przywrócenie ustawień początkowych, też (chociaż to zrobisz przytrzymując shift+ klikasz na ikonę vegas).

Daj screen lub najlepiej plik veg tego projektu (sam plik veg - bez plików źródłowych)

no reinstal już zrobiłem i jest to samo, teraz spróbuje z tymi ustawieniami początkowymi.
plik możesz wysłać za pomocą WeTransfer. Albo jako załącznik posta