Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: "Pitch Shift" zawiesza cały program
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam ponownie.

Niedawno z Vegasa Pro 13 przesiadłem się na Vegas Movie Studio 15 Platinum, bo uznałem, że jednak jednak ten zaawansowany program nie oferuje niczego, co byłoby mi bardzo potrzebne, a czego nie oferowałby Movie Studio. Aczkolwiek to akurat niewiele zmienia, bo odkąd pamiętam problem, o którym chciałbym wspomnieć, napotyka chyba każdą wersję programu.

Otóż gdy korzystam z efektu dźwiękowego "Pitch Shift", obniżając tonację utworu o 50% lub więcej, program zatrzymuje się na 23% ładowania przerobionego utworu. I po prostu w tym miejscu się zatrzymuje. Gdy chcę zamknąć wówczas Vegasa, to wyskakuje okienko, że Vegas coś zapisuje i czy na pewno chcę zamknąć. Gdy wciskam "Tak" - program nie reaguje, nic, null. Po prostu program się zamraża i do czasu restartu komputera nic nie da się zrobić. Najgorsze jest to, że za pierwszym razem efekt działał prawidłowo.

Czy ktoś z Was wie, w czym leży problem i jak go rozwiązać? Nie sądzę, że wersja programu ma znaczenie, bo nieważne jaką wersję instalowałem, w każdej takie coś się działo.