Forum o Sony Vegas Pro - Tutoriale, pomoc, efekty, rendering, etc.

Pełna wersja: muzyka do wykorzystania na YouTube i nie tylko w ramach abonamentu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam!

Od wielu lat się zastanawiam czy to o czym teraz napiszę ma sens.
Oczywiście każdy powie, że ma, ale to rozwiązanie jest płatne i nie wiem czy w związku z tym czy gra jest warta świeczki.
Przez lata odwlekam decyzje w tym temacie.

Otóż, zastanawiam się czy nie wykupić sobie dostępu do jakiegoś portalu, gdzie płaci się abonament miesięczny, ale ma się nielimitowany dostęp do muzyki do wykorzystania na YouTube.
Muzyka to bardzo ważny aspekt filmu, którego się umieszcza na YouTube. Sami z pewnością wiecie...
Swego czasu napisałem program do pobierania całych albumów z freemusicarchieve i innych portali. Używam go do dzisiaj, ale ta muzyka darmowa nie jest tak interesująca jak by się tego chciało. Chciałoby się mieć muzykę bardzo dobrą jakościową, stworzoną w profesjonalnym studiu i dotego miłą dla ucha.

Zastanawiam się nad abonamentem np. tutaj: https://player.epidemicsound.com/albums/
Czy znacie jakieś inne portale, gdzie wybór jest równie interesujący, wybór utworów liczny, a np. abonament jest tańszy?
Oczywiście interesuje mnie użytek komercyjny zarówno na YouTube i poza nim.
Czy możecie coś polecieć lub podzielić się opiniami na temat tego typu portali?
Kiedyś kupiłem jeden kawałek za ponad 100 zł tylko po to by użyć go w jednym filmie. To jak dla mnie zbyt drogo.
Czy możecie podzielić się jakimiś równie interesującymi alternywami... skąd wy ściągacie muzykę lub gdzie macie wykupione abonamenty?
Dodam, że najbardziej interesowałaby mnie też muzyka, która mógłbym użyć pod filmy z drona, choć nie tylko do różnego rodzaju filmów.

Proszę o wsparcie
Pozdrawiam
K.
Ja np. sam robię muzykę i dzielę się nią za darmo z innymi użytkownikami. Póki co dwa utwory muzyczne są do pobrania, ale za to w stylu corporate http://freesoundstudio.com/
Dziękuję, muzyka miła, z pewnością do wykorzystania. Jeśli możesz to proponowałbym dodać kanał RSS, dzięki temu zyskasz więcej odbiorców, którzy z miłą chęcia będą Cię śledzić, tzn. Twoje nowe utwory, które opublikujesz.
Dziękuje z całego serca za te utwory.