zamazanie kawałka obrazu :)
#1
Jezeli był juz taki temat to przepraszam :) Mam takie pytanie.. jak zamazać dana czesc filmu na np. 10 sekund ? Bo np chce zrobić filmik o grze, w której bedzie pokazane jak się loguje ale żeby nie było widać loginu ani hasla chce to zamazac tylko nie wiem jak :( Czyli prosciej mowiac chce zamazać kawałek obrazu od 1.10 do 1.20 :P Da się tak zrobić ? POZDRO :)
Odpowiedz
#2
http://sonyvegas.info/Temat-Cenzura-twarzy Jasne?
Odpowiedz
#3
Dzieki za tak expresowa odpowiedz :) Teraz jeszcze jedno pytanko :) Jak przyblizyc obraz ale tak "spokojnie" ? Bo jak robie w tym Event Pan/Crop to ledwo pokaze jedno a juz zaczyna się przesuwac w miejsce gdzie ma byc nastepne przyblizenie :( mam nadzieje że dobrze to wytlumaczylem :)
Odpowiedz
#4
http://sonyvegas.info/Temat-Kilka-wa%C5%...37#pid5137
Odpowiedz
#5
A gdzie jest tam odpowiedz na moje pytanie ? xD Bo nie widze :P
Odpowiedz
#6
tam masz intensywnośc owych przejść, ale wydaje mi się że po prostu na osi robisz za małe odstępy czasu i dlatego efekty latają jak szalone
Odpowiedz
#7
Ale ja bym chciał zeby przyblizylo mi kawałem filmu np. od 1.30 do 1.40 i potem spokojnie sie cofnelo a tak to musze celowac kiedy bedzie dobrze :( A gdy bede chciał zrobic wiecej zblizen to juz w ogole kicha ;( Ale na niekotych filamch widzialem takie cos że pojawiałą się na chwilke np. niebieski kwadracik (znaczy obrys) i zaraz sie przyblizylo tam gdzie byl ten kwadracik :D jest do dostepne w vegasie ?
Odpowiedz
#8
zeby np przyblizyć i oddalić to pan/crop, tylko robisz keyframy w wiekszych odstępach czasu.
jezeli chodzi o to ze jest tło, jakaś ramaczka na nim i w niej leci filmik to po prostu daje się tło, poźniej rameczkę nakłada z przeźroczystym tłem(czyli mamy juz 2 warstwy) a na koniec wstawia się filmik i zmniejsza w pan crop go do wymiarów krateczki. po czym mozna go przybliżyć na całosc ekranu
Odpowiedz
#9
Ok już wiem jak zamazać kawałek obrazu, ale jak ustawić zeby zamazanie było tylko przez 10 sekund ? Bo jak ustawie to zamazanie to wtedy miejsce które zaznaczyłem jest cały film zamazane a ja bym chciał żeby np. było od 1.10 do 1.20 .. Jak to zrobić ?
Odpowiedz
#10
Przycinasz film w wybranym kawałku lub zmieniasz przezorczystość na keyframach.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości