projekty sv10 i otwieranie ich w sv12
#1
Witam czy istnieje możliwość edytowania projektu utworzonego w sonyvegas10 w wersji sonyvegas12?? Jeśli temat był poruszany to sory ale za pomocą wyszukiwarki go nie znalazłem.
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
#2
W górę - zawsze można. Jedynym problemem będą efekty/przejścia, które w tym okresie zostały przepisane na ofx (te od sony), więc mogą się te efekty nie otworzyć, ale reszta będzie działać.
Odpowiedz
#3
(09-03-2013, 10:13)mateuszszar napisał(a):  W górę - zawsze można. Jedynym problemem będą efekty/przejścia, które w tym okresie zostały przepisane na ofx (te od sony), więc mogą się te efekty nie otworzyć, ale reszta będzie działać.

ok dzięki za odpowiedż.A wiesz może czy mogą pojawić sie jakieś problemy w wyniku zainstalowania na jednym systemie win 7 vegasa 10 oraz vegasa 12??
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
#4
Nie. Nie będzie żadnego problemu.
Odpowiedz
#5
hmm w moim przypadku jednak nie ma tak kolorowo.Zainstalowałem sv12 i po otwarciu w nim projektu z sv 10 pokazały sie jakieś dziwne zacięcia obrazu i takie nieciekawe bezsensowne skoki obrazu.Nie wiem czego to wina...tan projekt z sv10 który otwarłem w sv12 nie jest nawet wcale skomplikowany,jest tam pare szybkich cięć ale nie ma żadnych przejść ani filtrów:(
Odpowiedz
#6
Jeśli nie ma żadnych filtrów/efektów/przejść, tylko sama surówka pocięta i przesortowana, to nie powinno być żadnego problemu.
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości