program do automatycznego wyłączania, hibernowania, usypiania komputera po renderze
#1
Witam!

Jestem autorem aplikacji "Video Rendering Auto Shutdown".
Aplikacja ta umożliwia wyłączanie komputera, hibernowanie komputera lub usypianie komputera po zakończeniu renderowania pliku video, w tym przede wszystkim w Magix Vegas Pro i Sony Vegas Pro.

Jest to niezależna aplikacja, która jest kompatybilna z Magix Vegas Pro, Sony Vegas Pro i wieloma innymi aplikacjami renderującymi.

Program jest o tyle przydatny, że często szacowanie czasu zakończenia renderingu np. w programie Magix Vegas Pro jest nieprecyzyjne. Gdy w danym momencie przetwarzany jest jakiś bardziej złożony efekt wówczas Magix Vegas Pro aktualizuje czas zakończenia renderingu i wydłuża go. W takiej sytuacji nigdy nie wiadomo kiedy przetwarzanie zakończy się. Poza tym przetwarzenie coraz popularniejszego video w jakości 4K powoduje, że projekty renderują się kilka razy dłużej niż w przypadku video FULL HD. Coraz częsciej więc projekty kończą się renderować w nocy. Dzięki mojemu programowi będziesz mógł wyłączyć komputer tuż po zakończeniu renderowania pliku video.

Tuż po zakończeniu renderingu użytkownik może otrzymywać na maila logi z procesu śledzenia/nasłuchiwania pliku renderowanego i chwilę
później nastąpi wyłączenie, zahibernowanie, uśpienie komputera wedle ustawień użytkownika.

Możliwość definiowania własnych parametrów nasłuchu na pliku wejściowy.


Zapraszam do obejrzenia, krótkiej prezentacji video programu:


Więcej na: Link do strony z opisem programu

Pozdrawiam
Marcin Zmysłowski
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości