płynne przyspieszanie :)
#1
mam takie pytanie, jak przyspieszyć klip tak, aby wszystko było płynne? bo kiedy poprostu kliknę ctrl i zwężę klip owszem, przyspieszy się ale wygląda to trochę jakby program pokazywał co 10 klatkę. dało by się tak zrobić,żeby hm, program pokazał wszystkie klatki ale szybciej ?
Odpowiedz
#2
Da się. Zwiększyć klatkaż w ustawieniach projektu. Ile chcesz zrobić? Bo standard w Polsce to system PAL (25klatek na sekundę progresywnie wyświetlanych, lub 50 - z przeplotem; ewentualnie przy rozdzielczości 720p standardem jest 50klatek progresywnych, bo przy 1080 - 50 półklatek - czyli 25 wyświetlanych z przeplotem).

Można oczywiście wpierdzielić 200FPS... Ale kto i na czym to będzie oglądał? Nie mów tylko, że na youtube... ;)
Odpowiedz
#3
No wlasnie glownie yt ;p chociaz tak do konca nie wiem jeszcze co z tym zrobie.. a nie utrace przy tym jakos bardzo jakosci ? mam kamerke 720 p ktora kreci 60 fps i mialem nadzieje ze wykorzystam w pelni jej mozliwosci :D
Odpowiedz
#4
YT nie obsługuje więcej niż 30 klatek progresywnych. Witryna zawsze przelicza materiał po swojemu, więc tak czy siak będzie spadek jakości. Przeczytaj to: http://support.google.com/youtube/bin/an...&ctx=topic Ładnie wyjaśnione co jak ustawić, żeby spadek jakości był jak najmniejszy.
Odpowiedz
#5
Nie jestem pewien, czy ci chodzi o efekt MOTION BLUR? Tzn. żeby trochę rozmazać przyspieszony film.
Odpowiedz
#6
nie do końca. to jest troche zbyt widoczne żeby rozmazać, po utworzeniu klipu odtwarza mi jakby co drugą sekundę, dzwiek jest za to normalny :p
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości