niemogę otworzyć .avi
#1
Witam
Mam problem z formatem avi w sony vegas pro 12, po wrzuceniu na oś czasu jest sam obraz bez dźwięku. Proszę o szybką pomoc :)
Odpowiedz
#2
Zainstaluj z tysiąc kodeków to może podejdzie.(ŻART)
Odpowiedz
#3
Juz jestem blisko tysiąca, jak narazie nic. Ma ktoś jaki pomysł? Może jakieś sprawdzone kodeki?
Odpowiedz
#4
A może ktoś ma sposób na przeformatowanie tych plików, żeby można było je otworzyć w vegasie?
Odpowiedz
#5
Po pierwsze podaj kodek ma ten plik.
Odpowiedz
#6
kodek Motion JPEG
Odpowiedz
#7
Czy ktoś może mi pomóc? Kompletnie nie ogarniam adobe After Efects(który obsługuje ten kodek) a chcialbym w końcu zmontować ten film, który mam nagrany w tym formacie.
Odpowiedz
#8
http://sonyvegas.info/Temat-Zanim-napiszesz
http://sonyvegas.info/Temat-Zanim-COKOLWIEK-napiszesz

temat powinien wylądować w koszu. Nie wiem, gdzie się zapodziali moderatorzy, ale jak nie poprawisz, to osobiście skieruję temat na swoje miejsce.
Co ma do tego After Effect?
Odpowiedz
#9
A to ma do tego, że obsługuje ten format, ale nie chce sie na niego przerzucać, bo nie potrafię go obsługiwać. Już się poprawiam: System operacyjny win.7professional 64bit, sony vegas pro 12, format .avi kodek MJPEG
Odpowiedz
#10
a kodek dźwięku?
Najlepiej odczytaj dane za pomocą "MediaInfo". Tam będą wszystkie szczegóły pliku. Nas interesuje kodek audio (ponieważ u Ciebie Vegas nie otwiera audio z tego pliku). Jak odczytasz, to będziesz wiedział, jakiego kodeka Ci brakuje. Należy go pobrać (pełną wersję - w Twoim wypadku - 64bitową, i zainstalować). Po tym zabiegu Vegas powinien otworzyć poprawnie plik AVI (obraz + dźwięk)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości