moje pliki źródłowe przestały działać.
#1
Montuje sobie projekt, a za którymś otworzeniem wywala bład odnośnie plikó któe należy zlokalizować.
Wkurzam się ale okazuje się żę to nie wina programu do montażu bo odnalezione pliki na dysku nie działają.

PIĘĆ MINUT TEMU działały, ale w danej chwili już nie. Kiedy je otworzę Windows Movie Playerem nie widze dźwięku i jest czarny ekran, kiedy otworzę go VLC - widzę pierwszą zastopowaną klatkę z filmu i głośny SZUM. 
Nie widziałem czegoś podobnego, wszystkie filmy działały pięknie, odtwarzały się w Windowsie i zdążyłem już nawet prawie doprowadzić projekt do końca.

Ktoś się spotkał z takim zachowaniem? Co się u licha stało? Pliki na których pracuję przestały po prostu NAGLE działać i nie potrafię tego wytłumaczyć.
Robiłem sprawdzanie błędów tego dysku i nie pokazano mi żadnych błędów.

O co chodzi? Z chwili na chwilę moje pliki źródłowe przestały działać.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#2
Mi też pewien plik przestał działać. Na szczęście był to plik tekstowy, i nie jakiś ważny. Po otwarciu pokazały się krzaki.
Nie wiem co mogło być przyczyną. Podejrzewam aktualizację windowsa. Był z nią jakiś problem, bo microsoft ją wstrzymał z powodu znikających plików.
Odpowiedz
#3
Ja pracuje na Windows 8,wiec to nie była aktualizacja. Co więcej, to nawet nie jest tak że kodeki w systemie się wysypaly czy coś. Bo folder obok mam pliki z tej samej kamery z innego dnia i wszystko pięknie gra. Więc to bardzo dziwne, że coś się stało tylko z tymi określonymi plikami. Mam w projekcie nagrania z drugiej kamery i wszystko działa bo zostały uszkodzone pliki wyłącznie z jednej kamery. Nie mam pojęcia co się stało.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości