laczenie plikow-problem
#1
Witam serdecznie i od razu przepraszam jezeli taki temat juz byl. Szukalam na forum ale nie znalazlam odpowiedzi na moj problem. Sony vegas 11 uzywam od dzisiaj i jeszcze daleka droga przede mna do jego poznania...
Ale do sprawy. Nagrywam filmy z muzyka klasyczna (zazwyczaj koncerty, recitale) i czesto sama kamera tnie pliki na mniejsze i tutaj jest moj problem. Podczas laczenia nie potrafie zachowac ciaglasci muzyki(filmu). Nastepuje cos w rodzaju "przeskoku". Zalaczam filmik
Owy "przeskok" jest w 2:21 Jak tego uniknac przy montarzu?
Bardzo dziekuje za pomoc. Jezeli watek juz byl omawiany bardzo prosze o podanie linka. Ja nie potrafilam go odnalezc.
Odpowiedz
#2
A czym zgrywasz z kamery?
Zazwyczaj właśnie problem pojawia się, gdy pliki są skopiowane z kamery metodą "kopiuj - wklej".
Czy do kamery był dołączony jakiś program do zarządzania plikami (do zgrywania)?
Jaka to kamera?

Jeśli masz taki program, to importuj pliki na twardy dysk komputera właśnie tym programem. Pliki zostaną połączone w całość (jeden klip od włączenia kamery do wyłączenia).


Jeśli nie masz programu do importowania, to w Vegasie jest taka opcja: File -> Import -> Memory Recording Unit (lub Hard Disc Recording Unit)... Nie pamiętam jak jest w Vegasie 11... ale taki sposób importowania również powoduje zgranie materiału z kamery na twardy dysk komputera z łączeniem pokawałkowanych plików.
Odpowiedz
#3
Vegas 11: View > Device Explorer
Odpowiedz
#4
Dziekuje bardzo za odpowiedz mateuszszar. Kolejnym razem postaram sie tak zrobic. Co jednak mam zrobic ze "starymi" plikami? Da sie je jakos polaczyc,by nie bylo takiego "przeskoku"?
Odpowiedz
#5
Może da się z powrotem wrzucić na kamerę, i zaimportować jak należy ;)
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości