insert->audio envelopes->volium nie działa
#1
po zrobieniu tego, chyba powinna pojawić się niebieska linia na moich audio tracku, abym mógł ściszać i zgłaśniać w danych momencie. jednak się nie pojawia, nawet jak robię to na nowym projekcie, ktoś pomoże?
Odpowiedz
#2
i jeszcze jedno
chcę wyszczególnić kilka szczegółów w tym samym momencie, używając takiego efektu, który pokazuje dany obszar. jest to efekt cookie cutter, svp13. jednak ten efekt jest nakładany na samym początku clipu, a nie w momencie kiedy ja chcę, ktoś poradzi coś na to? albo jakiś inny efekt?
Odpowiedz
#3
Co do pierwszego, wciśnij "V"
Co do drugiego - użyj klatek kluczowych (keyframes).
Odpowiedz
#4
1. dzieki
2. ale nadal mogę wyszczególnić jedną część klipu w jednym monecie, więc to nie działa Chodzi mi o coś takiego, że mamy clip, na clipie jest coś interesującego w prawy górnym rogu, górnym lewym, dolnym lewym i dolnym prawym rogu w tym samym czasie, i w tym samym czasie chce to pokazać, tylko nie chcę pokazywać przestrzeni ma środku i tego co się dzieję pomiędzy tym. wszędzie ma być czarno, tylko na tych rogach ma być okręg, a w okręgu ma lecieć klip. chodzi mi o jeden ciągły klip.
Odpowiedz
#5
Nie mogę za bardzo zwizualizować twojego tekstu. Możesz dać przykład video (lub grafikę? Screen?, cokolwiek, co umożliwi zrozumienie Twojego problemu)?
Odpowiedz
#6
Chyba wiem o co ci chodzi. Spróbuj maskowaniem.
Pomogłem? Daj plusa :)    [Obrazek: plus.png]
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FX Audio nie działa taytus 7 286 02-15-2017, 20:18
Ostatni post: mateuszszar
  Main Concept AVC/ACC nie działa + nieaktywna opcja include audio jojok21 2 390 04-09-2016, 22:48
Ostatni post: jojok21
  Zniknęło okno dialogowe Insert / Text pawrys 0 565 02-18-2014, 5:55
Ostatni post: pawrys

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości