eksport sekwencji obrazków
#1
Czy tylko u mnie nie ma opcji renderu do sekwencji obrazków? Nie zwróciłem uwagi czy dotychczas to było, bo mi nie było potrzebne, a teraz by się przydało, a niema.
Wiem, że we wcześniejszych wersjach było takie coś, ale nie wiem kiedy zniknęło (jeśli zniknęło). A może ktoś ma taki skrypt do 14.
v14 b270.
Odpowiedz
#2
Chyba tylko u Ciebie nie ma.
Sprawdzam właśnie -> i u samej góry jako druga pozycja zaraz po FrameServer; jest Image Sequence, więc wszystko na swoim miejscu.
Odpowiedz
#3
Można to jakoś naprawić bez reinstalacji?
Odpowiedz
#4
Nie udało się naprawić. Odinstalowałem vegasa, przeszukałem dysk i wywaliłem wszystkie foldery, które znalazłem ze słowami vegas, magix, sony. Przeszukałem podobnie rejestr i też wywaliłem klucze. Po instalacji nadal nie ma renderu do obrazków.
Kiedyś też mi zniknęły presety renderowania, ale tylko moje presety, a nie cała grupa. A może render do obrazków jest dostępny tylko dla jakichś specyficznych ustawień projektu? Podobnie jak eksport samego dźwięku. Jak nie ma w projekcie dźwięku, to nie ma ma dźwiękowych grup renderu.
Tak czy owak będę stawiał system na świeżo i zobaczę, czy wtedy pojawi się coś nowego.
Odpowiedz
#5
Przeinstaluj .Net
A później postaw vegasa.
Odpowiedz
#6
W win10 nie jest tak łatwo odinstalować .net. Zostawię to na razie. Na szczęście nie był to wielki projekt i wyeksportowałem sobie ręcznie obrazki. A system i tak muszę postawić na nowo, boś zaczyna się sypać.
Odpowiedz
#7
Dlaczego?
Wchodzisz w panel sterowania (jeśli nie wiesz jak, to kliknij [win+pause] > otworzy się okno "system" > Później na pasku adresu cofasz się do "wszystkie elementy panelu sterowania" > Programy i funkcje > "włącz lub wyłącz funkcję systemu windows" > odznaczasz oba .NET Framewok (3.5 oraz 4.7) > dajesz OK > jak Windows skończy mielić - czyścisz rejestr i TEMPy > wchodzisz ponownie i zaznaczasz .NET Framerowk (też oba).
Odpowiedz
#8
Właśnie w tym problem, że to tylko wyłączenie, a nie deinstalacja. I u mnie nic nie daje.
Odpowiedz
#9
To trzeba pobrać narzędzia do reinstalacji/deinstalacji .net.
Są na pewno takie narzędzia. Teraz nie pamiętam, ale kiedyś to robiłem.
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [Rozwiązany] SV nie znajduje plików przy importowaniu sekwencji PNG Piciu 1 1,058 07-10-2014, 23:07
Ostatni post: Piciu
  Vegas Movie Studio 11 - wstawianie obrazków Goris 1 1,315 04-20-2013, 15:59
Ostatni post: Moooras

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości