Zapisywanie loga/znaku wodnego?
#1
Chciałbym żeby na każdym moim filmie pojawiało się logo, tak jak w telewizji, jak już go zrobię to mam go wyrenderować i potem pobierać, czy w vegasie jest jakiś schowek z którego mogę to pobrać , czy za każdym razem muszę go robić, czy może to w ogóle inaczej się odbywa??????
Odpowiedz
#2
Hmm? Robisz sobie logo np. w Inkscape zapisujesz jako PNG ;p Robisz sobie ścieżkę na samej górze projektu, wrzucasz na nią logo i w Track Motion przesuwasz je tam gdzie ma się znajdować i masz już logo.
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#3
ja myślałem bardziej o logu (wyrazie), które stworzyłem w Vegasie , jako ścieżkę, no ale dobrze, mam jakieś PNG, ale wyskakuje mi na środku ekranu w wielgachnych literach, czy za każdym razem trzeba to zmniejszać i ustawiać w prawym górnym rogu, czy to w tym graficznym programie trzeba jakoś ustawić, a jak nie to czym zmniejszyć i ustawić w vegasie, pan cropem? Tylko w pewnym momencie jak go przesuwam to ucieka mi pod obraz.
Odpowiedz
#4
Najlepiej byłoby, abyś w programie graficznym ustawił projekt w rozmiarach identycznych do "ekranu" i umieścił znaczek, tam gdzie chcesz (np. prawy górny róg). Zapisujesz i masz, jak (chyba) chcesz. :3
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  dodawanie loga Linghar 5 1,051 12-13-2014, 21:50
Ostatni post: dnarec
  Usunięcie loga lakier 4 3,178 03-23-2011, 0:37
Ostatni post: lakier
  zakrywanie loga maras_k 7 2,572 12-18-2010, 13:38
Ostatni post: maras_k

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości