Uwaga chętni na zakup VP12 ze zniżką!
#1
Jak w temacie, już jutro, o ile nie pojawia się jakieś nieprzewidziane okoliczności ode mnie niezależne, osoby chętne do nabycia Vegasa 12Pro będą mogły go nabyć z dodatkową zniżką.
Szczegóły podam jutro, a jeżeli ktoś serio myśli o kupnie, to chyba lepszej okazji już nie znajdzie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#2
Jak znając życie ,by uniknąć wielu problemów najlepiej będzie kupić jedną z ostatnich wersji dwunastki . ( jedenastka miała z siedem poprawek) czyli trzeba trochę poczekać.
Oczywiście to jest moje zdanie, może się mylę.
Odpowiedz
#3
Idąc tym tokiem rozumowania to Vegasa 12 najlepiej kupić wtedy gdy ukaże się wersja 13...
Tak przy okazji - ile razy kupowałeś Vegasa?

PS Sorry za brak informacji, nie otrzymałem ich jeszcze więc w ciemno nie chcę podawać.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#4
@Ciekawskodociekliwy - licencja dotyczy wersji, a nie buildu... więc instalując każde kolejne uaktualnienie (kolejny build) podajesz ten sam początkowy klucz. Poprawki są darmowe, dostępne ze strony SCS.
Więc widać, że nie kupowałeś licencji ;)

@efix - ja mogę potwierdzić. Sprawdzone na własnej skórze :)
Nie wiem, czy można oficjalnie podać szczegóły..., ale mogę powiedzieć, że cena jest na prawdę konkurencyjna. W zestawie jest Vegas Pro 12, DVD Architect 5.2 oraz NewBlue Titler Pro 1.0
Odpowiedz
#5
Tylko zaznacz, że Ty kupowałeś upgrade a nie fulla :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#6
zgadza się...
Odpowiedz
#7
W Film-Grag kupiłem dziewiątkę którą posługuje się do chwili obecnej, a komputronic złożył komputer i zainstalował dostarczony soft
Problemy jakie niekiedy mam z dziewiątką wynikają raczej z nieopanowania programu.
Nie instalowałem żadnych do S.Vegas wtyczek itp. Na dysku jest system + soft i żadnych bajerów czy itp.wodotrysków. Jedynie dodałem HDV Split gdyż nie moglem się pozbyć problemu z dzieleniem przez Vegasa przechwytanego materiału na sceny.
Nosiłem się z zamiarem przejść na wersje wyższą dla skorzystania z dodanej funkcji stabilizacji obrazu oraz że ponoć zainstalowana karta graficzna ma wspierać podgląd w tym celu zamierzałem ze strony Vegasa pobrać triala 11 by to sprawdzić przed dokonaniem zakupu .
Ale nauczony w przeszłości że dwie wersje programu ( A.Premiere 6 i 6.5 ) w systemie mogą narobić bigosu i żadne odinstalowanie programu radykalnie nie przywróci stanu poprzedniego dlatego powstrzymałem się od tego zamiaru tm bardziej że konfiguracja komputera z Vegasem dla mnie jest zbyt skomplikowana ( system postawiony jest na RAID 0 a drugi RAID 0 gromadzony jest przechwycony materiał HDV.
Co do problemów z poszczególnymi wersjami to znane mi są opinie wyrażane m.in. na tut. forum .
Odpowiedz
#8
Zainteresowanych promocją zaprasza do tego wątku: http://sonyvegas.info/thread-6113.html

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#9
(10-10-2012, 20:32)Ciekawskodociekliwy napisał(a):  ...gdyż nie moglem się pozbyć problemu z dzieleniem przez Vegasa przechwytanego materiału na sceny.
A w Capture Preferences na samym dole zakładki General masz zaznaczoną funkcję "enable HDV scene detection"?

Ps. Możesz mieć jednocześnie zainstalowane różne wersje Vegasa. W niczym to nie przeszkadza (przynajmniej u mnie jest "niezniszczalna" dziewiątka (moim zdaniem najlepsza do SD), dopracowana i niezawodna jedenastka (moim zdaniem najlepsza do HD), oraz najnowsza dwunastka (moim zdaniem najlepsza do testowania ;)
Odpowiedz
#10
Dokładnie, tak jak mówisz - na tym samym kompie równocześnie mam zainstalowane studio 10, 11, vegas pro 10, 11 i 12 (po drodze instalując różne wersje testowe). Nic się z niczym nie gryzie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  UWAGA! Specjalna promocja Sony Vegas 12 PRO dla forumowiczów od KSK! efix 9 6,065 10-25-2012, 16:31
Ostatni post: kml

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości