Trochę filmów
#1
Witam

Chciałem pokazać kilka z moich ostatnich filmów.

Dzień AdamaPojazdy


Sylwester 2011


Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
czym krecone ?
Odpowiedz
#3
SONY HDR-CX130E z ręki
Odpowiedz
#4
Witam

Ostatni montaż.

Materiał nakręcony 3 lata temu aparatem z możliwością filmowania Canon PowerShot 1IS (zabytek) z mizerną wiedza na temat sztuki filmowej.

Takie krótkie "coś" udał się zmontować.

ZapraszamMontaż sony vegas 10
Odpowiedz
#5
Witam

Przedstawiam linka do ostatniego filmuMontaż sony vegas 10
Sound Two Steps From Hell

Zapraszam do oglądnięcia i oceny


Pozdrawiam Jarek
Odpowiedz
#6
To Twój głos?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#7
(03-10-2013, 23:06)efix napisał(a):  To Twój głos?

Nie, lektora
Odpowiedz
#8
Bardzo fajny, może jeszcze nie dojrzały jak "rasowy", ale podoba mi się.
Natomiast same filmy... Dla mnie ciut przynudnawe. Jako archiwum rodzinne czemu nie, natomiast np. ostatni jako reportaż - nie porywa.
W ogóle ten o parku to jakiś taki z cyklu "chciałbym coś zrobić ale zabrakło mi konceptu". Na początku lektor wali epicki wstęp, "posłuchajcie opowieści" - i gdzie jest tak opowieść? Mógł przedstawić postaci - głos i sposób mówienia perfekcyjnie pasuje do tekstów "a oto groźny trójgłowy Cerber strzegący wrót Hadesu" itp. Było w ogóle nie dawać lektora albo pociągnąć w tej konwencji do końca. Przebitki z rodziną - no mogą być, ale jakoś chyba tak nie do końca zmontowane "w kontekście", widać, że to film ze spaceru z którego próbowałeś zrobić coś więcej.
Parę fajnych ujęć, np. to przy ziemi kiedy kamera goni dziecko.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#9
Ja chciałbym się odnieść do poprzedniego filmu, tego z egzotycznych wakacji. I napisać, że "takie pamiątki to rozumiem". Do dziś mam na kasetach ciotek i wujków ich sfilmowane wakacje w egzotycznych krajach. Gdzie cały film-pamiątka trwa 1 godzinę 46 minut i składa się z kilkunastu dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugich ujęć bez cięcia i w dodatku bez muzyki.

PS
Jestem ciekaw jak wygląda materiał z wesela takiego efixa :] Bacząc na jego "próg akceptowalności" takich rzeczy i bacząć na to, ze było to lata temu :)
Odpowiedz
#10
Oglądałem ostatnio bo się okazało, że ktoś zdigitalizował moją kasetę z wesela (mi się nie chciało). Cóż, śmiesznie to wygląda :) Wstęp z amigi albo może jeszcze C64, potem realizacja przyzwoita, ale osobiście bym połowę wyciął. Dla mnie film z wesela nie powinien mięć więcej jak 1,5 godziny.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości