Teledysk sklejony z dwóch ujęć.
#1
Dzień dobry [Obrazek: icon_e_smile.gif] Zapraszam do sprawdzenia nowego teledysku nad którego sklejaniem siedziałem dobre

kilkanaście godzin.
Z jakości ujęć to wcale nie jestem zadowolony,ale tak to jest kiedy ma się tylko 15min na nagranie wszystkich potrzebnych rzeczy.
Projekt tego klipu był dla mnie niecodziennym wyzwaniem ponieważ został on zmontowany z dosłownie dwóch ujęć! tak więc trzeba było dodać nieco dynamiki w procesie montażu i postprodukcji.
nagrane jakimś nikonem z dolnej półki uzbrojonym w szkło 55mm f1.8 ,to wszystko posadzone na moim rozklekotanym GravitiOne.
Montaż i postprodukcja odbyła się w Sony Vegas 13 pro.https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
#2
Jak zwykle z przyjemnością oglądnąłem Twoją produkcję, mimo, że gatunek muzyki daleki od moich upodobań. Ale powiem szczerze, że instrumentarium bardzo ciekawe. I mimo, że w tym gatunku raczej używa się krótkich loopów, to tutaj jest na prawdę dobrze.
Nie wiem dlaczego, ale gwara śląska bardzo mi pasuje do rapu. Jest bardzo realistyczna. Te przekleństwa w początkowej części, a to co jest między gwarą - to ogromna różnica. Od razu widać co jest naturalne, a co sztucznie dołożone.

Montaż - rewelacja. Nadałeś bardzo dobrą dynamikę. Przecięcie obrazu, szczególnie to skośne. odbicia lustrzane. Kolorystyka - wszystko na swoim miejscu. Nic bym nie dodał. Nawet chwilowa ucieczka ostrości nie przeszkadza. Wszystko jest naturalne. Ode mnie wielki plus.
Odpowiedz
#3
bardzo dobry quick shot:)
Odpowiedz
#4
mega mi sie podoba :)
jesli chodzi o muze to srednio moje klimaty - chociaz czasami i takiej słucham.
Wideo profeska, cięcia w tempie i efekty też fajnie podobierane :)
szacunek ;)
Odpowiedz
#5
Dzięki ! niby to tylko komentarze na forum,ale to serio budzi powera do działania i daje poczucie tego że to ma sens :)
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
#6
Super mi się podoba. Sam amatorsko lubię sklejać jakieś teledyski, podkładać obraz pod muzykę itd. Mógłbyś mi zdradzić, jak zrobić efekt 3D, który momentami był tu zastosowany? ;)
Odpowiedz
#7
Wtyczka "boris fx 10" efekt misaligment
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości