Teledysk:)
#1


https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
#2
Wiem, że niektórym będzie trudno uwierzyć (ale to złośliwcy...), że efix to powiedział. Ale - ZA-JE-BIS-TE. Rap w gwarze - super wyszedł, nawet kolo który niekoniecznie powinien śpiewać mnie nie drażnił. W warstwie wizualnej też mi się podobało, technicznie bym się tylko czepił masek, ciut bym poprawił, tak samo w jednym momencie sztucznie rozmyty drugi plan. Ale szacun, ukłony i respect dla Twoich ziomali od zadeklarowanego wroga hiphopu :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#3
Łoo, współpraca z Rufijokiem i Skorupem. Tego się nie spodziewałem!
Odpowiedz
#4
Dobry teledysk, ale nadmiar efektów męczy.
Odpowiedz
#5
(11-03-2013, 0:15)pecker napisał(a):  Łoo, współpraca z Rufijokiem i Skorupem. Tego się nie spodziewałem!

To dopiero początek:)

(11-02-2013, 22:46)efix napisał(a):  Wiem, że niektórym będzie trudno uwierzyć (ale to złośliwcy...), że efix to powiedział. Ale - ZA-JE-BIS-TE. Rap w gwarze - super wyszedł, nawet kolo który niekoniecznie powinien śpiewać mnie nie drażnił. W warstwie wizualnej też mi się podobało, technicznie bym się tylko czepił masek, ciut bym poprawił, tak samo w jednym momencie sztucznie rozmyty drugi plan. Ale szacun, ukłony i respect dla Twoich ziomali od zadeklarowanego wroga hiphopu :)

Dzięki za miłe słowo.Czytając twój pozytywny komentarz pod moim klipem czuje satysfakcje razy dwa.To wszystko przez to że wiem iż tobie ten rodzaj muzyki nie podchodzi.Więc kolejny mały sukces na koncie:)
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości