Targi IBC2010 i to i owo o obróbce 3D w Vegas 10 Pro
#1Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#2
Ciekawe. Z tym że takie 3D osobiście się nie sprawdza tak dobrze. To bardziej taki gadżet niż coś co się obejrzy z przyjemnością bez powodowaniu bólu głowy. No chyba że mówią o czymś innym, niż o użyciu standardowych okularków red-cyjan.

Tylko "3D adjust plug-in"? Plugin? To powinno być od razu w wersji 10 Vegasa!
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#3
Ale co powinno być? Vegas 10 jest dosyć dobrze wyposażony w obsługę 3D. Czego oczekujesz? Można używać wielu systemów, i okularków anaglifowych, i migawkowych masz wiele możliwości wyboru.
Na jakiej podstawie wnioskujesz, że się "nie sprawdzi", póki co na świecie myślą trochę inaczej, i jak osttanio pooglądałem sobie telewizory 3D, szczególnie plazmę Panasonica, powiem Ci, że nie pogardziłbym...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#4
Aha, oglądałem to wczoraj. Jestem pod wrażeniem. Ciekawe za ile lat telewizory 3D czy ekrany staną się standardem ;> Ja do dzisiaj pracuję na CRT bo lepsze barwy uzyskuję ;)
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
#5
...które tylko Ty widzisz :)
Ogólnie i tak zależy wszystko od klasy monitora, oświetlenia, nawet koloru ścian. Samsung już pokazał telewizory "bezokularowy", myślę, że na tę Gwiazdkę będzie już szał na tv 3D jeszcze z okularami, a na wiosne 2012, no najdalej zime 2012 będą dostępne powszechnie dobrej jakości telewizory do 3D bez okularów. Czy monitory? Bo ja wiem, myślę, że w dużo mniejszym stopniu.

Bunch, wygęgaj się w końcu, czego Ci brakuje w Vegasie 10 jeśli chodzi o 3D, że mówisz, że jest do dupy.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#6
A moja znajoma firma od ewent`ów ma taki bez okularowy 3D już jakiś rok i jako gadżet to ok, ale próbowaliśmy oglądać coś dłużej to nie bardzo...
Odpowiedz
#7
Efix, ale - o dziwo - w tym wypadku mówię nie o Vegasie że jest do dupy.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#8
No właśnie nie wiem o czym mówisz dlatego chciałem byś powiedział. Cały Vegas jest dostosowany do 3D na różne sposoby, ten plugin to niejako ostatni element, tak nawiasem mówiąc jest już w tej nowej technologii OFX.
Cytat:Tylko "3D adjust plug-in"? Plugin? To powinno być od razu w wersji 10 Vegasa!
No to też on jest w wersji 10, jak najbardziej, tyle, że jako osobny element, plugin. Niezależnie od tego ustawienia 3D można regulować też w innych miejscach.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
#9
Myślałem, że Plug-in to będzie zewnętrzny, by jeszcze na wypuszczeniu jego zarobić. W końcu powiedział "plugin" a nie "effect", prawda? Nie wiem skąd tam wiesz czy będzie go miał w sobie czy też mieć nie będzie.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
#10
Cytat:Nie wiem skąd tam wiesz czy będzie go miał w sobie czy też mieć nie będzie.
Cóż, ten tego... Jakby Ci to powiedzieć... Zwykle w takich sytuacjach w telewizji używają zwrotu "nie potwierdzam i nie zaprzeczam".
Mogę np. zapewnić Cię z 200% pewności że ProType dalej ma skopane "ś" i "ź".

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz   


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości